Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениорке

Прва Војвођанска лига "ЗАПАД" - сениорке


1. коло    

201 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Пинтер Дамир - Фораи Адриана
3 - 0
(25:13, 25:16, 25:17)
(75 : 46)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
20/10/2019 14:30
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
202 ДУНАВ - Стари Бановци
Шимпрага Игор - Јокић Јелена
3 - 2
(15:25, 25:19, 21:25, 25:20, 15:5)
(101 : 94)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
20/10/2019 20:30
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
203 НС ТИМ - Нови Сад
Пантић Борислав - Вукичевић Јована
3 - 1
(26:24, 16:25, 25:12, 25:18)
(92 : 79)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
20/10/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
204 ЈАДРАН - Голубинци
Чодановић Николија - Лихтлер Ирена
3 - 0
(25:16, 25:20, 25:14)
(75 : 50)
МАКС - Шид
20/10/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар

2. коло    

205 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Шаш А.-Кондић К.
3 - 1
(25:17, 22:25, 25:21, 25:11)
(97 : 74)
МАКС - Шид
27/10/2019 15:30
Инђија, Хала спортова
206 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дивијачки Ма.-Арсенијевић О.
3 - 0
(25:19, 25:23, 25:19)
(75 : 61)
ДУНАВ - Стари Бановци
27/10/2019 20:15
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
207 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Маринковић Ј.-Млађан Ј.
3 - 0
(25:16, 25:20, 25:15)
(75 : 51)
НС ТИМ - Нови Сад
27/10/2019 12:00
Сремска Митровица, Гимназија
208 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Јовановић В.-Вукичевић Ј.
3 - 2
(22:25, 25:27, 25:12, 25:22, 15:6)
(112 : 92)
ЈАДРАН - Голубинци
26/10/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

3. коло    

209 ДУНАВ - Стари Бановци
Божичковић Д.-Лихтлер И.
3 - 0
(28:26, 25:23, 33:31)
(86 : 80)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
03/11/2019 20:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
210 НС ТИМ - Нови Сад
Тркуља Н.-Дабетић К.
1 - 3
(13:25, 25:22, 21:25, 24:26)
(83 : 98)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
03/11/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
211 ЈАДРАН - Голубинци
Чодановић Н.-Кондић К.
1 - 3
(25:15, 22:25, 21:25, 24:26)
(92 : 91)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
31/10/2019 21:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар
212 МАКС - Шид
Маринковић И.-Шкорић А.
1 - 3
(12:25, 20:25, 25:23, 10:25)
(67 : 98)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
03/11/2019 15:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић

4. коло    

213 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Маринковић Ј.-Мишљијевић А.
1 - 3
(21:25, 25:23, 16:25, 13:25)
(75 : 98)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
10/11/2019 18:30
Инђија, Хала спортова
214 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Пејовић Б.-Јолдић Т.
3 - 0
(25:23, 25:15, 25:23)
(75 : 61)
ЈАДРАН - Голубинци
10/11/2019 20:15
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
215 ДУНАВ - Стари Бановци
Лихтлер И.-Јокић Ј.
3 - 1
(25:15, 13:25, 25:8, 25:21)
(88 : 69)
НС ТИМ - Нови Сад
10/11/2019 20:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
216 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Млађан Ј.-Миловац Д.
3 - 1
(21:25, 25:15, 27:25, 25:20)
(98 : 85)
МАКС - Шид
09/11/2019 12:00
Сремска Митровица, Гимназија

5. коло    

217 НС ТИМ - Нови Сад
Субић Т.-Андријашевић Ј.
1 - 3
(21:25, 14:25, 25:21, 22:25)
(82 : 96)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
12/11/2019 21:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
218 МАКС - Шид
Маринковић И.-Мишљијевић А.
1 - 3
(24:26, 25:20, 19:25, 21:25)
(89 : 96)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
16/11/2019 17:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић
219 ЈАДРАН - Голубинци
Коларевић М.-Лихтлер И.
3 - 0
(25:21, 30:28, 25:16)
(80 : 65)
ДУНАВ - Стари Бановци
19/11/2019 20:30
Голубинци, ОШ 23.Октобар
220 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Ђуровић С.-Симовски М.
3 - 1
(25:21, 25:18, 17:25, 25:17)
(92 : 81)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
17/11/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

6. коло    

221 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Шаш А.-Лихтлер И.
0 - 3
(22:25, 16:25, 13:25)
(51 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
24/11/2019 18:30
Инђија, Хала спортова
222 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Лончар А.-Дабетић К.
0 - 3
(20:25, 21:25, 17:25)
(58 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
23/11/2019 19:00
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
223 ДУНАВ - Стари Бановци
Јокић Ј.-Кондић К.
3 - 0
(25:14, 25:15, 25:8)
(75 : 37)
МАКС - Шид
24/11/2019 20:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
224 НС ТИМ - Нови Сад
Ђуровић С.-Симовски М.
0 - 3
(22:25, 12:25, 17:25)
(51 : 75)
ЈАДРАН - Голубинци
23/11/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн

7. коло    

225 ЈАДРАН - Голубинци
Божичковић Д.-Јелисавац Ј.
3 - 0
(25:19, 25:12, 25:20)
(75 : 51)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
30/11/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар
226 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Коларевић М.-Маринковић Ј.
2 - 3
(25:21, 23:25, 25:17, 15:25, 6:15)
(94 : 103)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
01/12/2019 12:00
Сремска Митровица, Гимназија
227 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Угарковић Ј.-Савић К.
0 - 3
(16:25, 22:25, 9:25)
(47 : 75)
ДУНАВ - Стари Бановци
30/11/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
228 МАКС - Шид
Мишљијевић А.-Миловац Д.
1 - 3
(22:25, 25:22, 17:25, 19:25)
(83 : 97)
НС ТИМ - Нови Сад
01/12/2019 15:30
Шид, ОШ Бранко Радичевић

8. коло    

229 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Шаш А.-Лихтлер И.
0 - 3
(15:25, 23:25, 13:25)
(51 : 75)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
08/12/2019 19:00
Инђија, Хала спортова
230 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Јелисавац Ј.-Кондић К.
1 - 3
(25:16, 19:25, 20:25, 23:25)
(87 : 91)
ДУНАВ - Стари Бановци
08/12/2019 20:00
Сремска Митровица, Гимназија
231 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танасковић Д.-Давидовић И.
2 - 3
(25:16, 17:25, 25:14, 15:25, 13:15)
(95 : 95)
НС ТИМ - Нови Сад
07/12/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
232 МАКС - Шид
Маринковић И.-Млађан Ј.
0 - 3
(15:25, 21:25, 18:25)
(54 : 75)
ЈАДРАН - Голубинци
08/12/2019 15:30
Шид, ОШ Бранко Радичевић

9. коло    

233 МАКС - Шид
Маринковић Ј.-Шкорић А.
3 - 1
(25:22, 21:25, 25:23, 25:17)
(96 : 87)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
14/12/2019 17:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић
234 ДУНАВ - Стари Бановци
Коларевић М.-Лихтлер И.
3 - 2
(13:25, 25:23, 25:20, 23:25, 15:13)
(101 : 106)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
15/12/2019 20:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
235 НС ТИМ - Нови Сад
Давидовић И.-Ђуровић С.
0 - 3
(9:25, 23:25, 9:25)
(41 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
14/12/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
236 ЈАДРАН - Голубинци
Чодановић Н.-Божичковић Д.
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:23)
(75 : 62)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
15/12/2019 19:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар

10. коло    

237 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Коларевић М.-Кондић К.
0 - 3
(13:25, 13:25, 15:25)
(41 : 75)
ДУНАВ - Стари Бановци
21/12/2019 12:30
Инђија, Хала спортова
238 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Мартић И.-Арсенијевић О.
3 - 1
(25:17, 25:23, 25:27, 25:12)
(100 : 79)
НС ТИМ - Нови Сад
21/12/2019 17:00
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
239 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Јелисавац Ј.-Маринковић И.
3 - 0
(25:22, 25:20, 25:15)
(75 : 57)
ЈАДРАН - Голубинци
20/12/2019 20:00
Сремска Митровица, Гимназија
240 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Пејовић Б.-Филиповић М.
3 - 0
(25:7, 25:21, 25:20)
(75 : 48)
МАКС - Шид
21/12/2019 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила

11. коло    

241 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танасковић Д.-Павличевић М.
3 - 0
(25:19, 25:18, 25:16)
(75 : 53)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
08/02/2020 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
242 ЈАДРАН - Голубинци
Јелисавац Ј.-Кондић К.
0 - 3
(21:25, 22:25, 21:25)
(64 : 75)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
09/02/2020 18:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар
243 НС ТИМ - Нови Сад
Томашевић М.-Угарковић Ј.
3 - 1
(25:16, 25:17, 24:26, 25:19)
(99 : 78)
ДУНАВ - Стари Бановци
08/02/2020 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
244 МАКС - Шид
Миловац Д.-Маринковић И.
0 - 3
(9:25, 16:25, 17:25)
(42 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
08/02/2020 17:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић

12. коло    

245 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Чодановић Н.-Кондић К.
0 - 3
(8:25, 23:25, 21:25)
(52 : 75)
НС ТИМ - Нови Сад
20/02/2020 21:30
Инђија, Хала спортова
246 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Симовски М.-Угарковић Ј.
3 - 0
(25:20, 25:16, 25:9)
(75 : 45)
МАКС - Шид
15/02/2020 19:00
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
247 ДУНАВ - Стари Бановци
Јокић Ј.-Лихтлер И.
3 - 1
(17:25, 25:15, 25:16, 25:19)
(92 : 75)
ЈАДРАН - Голубинци
16/02/2020 20:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
248 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Млађан Ј.-Миловац Д.
3 - 0
(25:20, 25:12, 25:14)
(75 : 46)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
16/02/2020 17:00
Сремска Митровица, Гимназија

13. коло    

249 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Коларевић М.-Миловац Д.
3 - 0
(25:22, 25:13, 25:17)
(75 : 52)
МЛАДОСТ 1979 - Инђија
22/02/2020 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
250 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Надаждин М.-Симовски М.
0 - 3
(10:25, 17:25, 17:25)
(44 : 75)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
22/02/2020 12:00
Нови Сад, ОШ Јожеф Атила
251 МАКС - Шид
Млађан Ј.-Мишљијевић А.
0 - 3
(14:25, 22:25, 15:25)
(51 : 75)
ДУНАВ - Стари Бановци
22/02/2020 18:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић
252 ЈАДРАН - Голубинци
Божичковић Д.-Лихтлер И.
3 - 0
(25:14, 25:17, 25:20)
(75 : 51)
НС ТИМ - Нови Сад
25/02/2020 20:15
Голубинци, ОШ 23.Октобар

14. коло    

253 МЛАДОСТ 1979 - Инђија
Маринковић Ј.-Миловац Д.
1 - 3
(26:24, 14:25, 17:25, 21:25)
(78 : 99)
ЈАДРАН - Голубинци
29/02/2020 18:00
Голубинци, ОШ 23.Октобар
254 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дивијачки Ма.-Надаждин М.
1 - 3
(21:25, 25:23, 19:25, 17:25)
(82 : 98)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
28/02/2020 21:30
Нови Сад, ОШ Жарко Зрењанин
255 ДУНАВ - Стари Бановци
Божичковић Д.-Кондић К.
2 - 3
(18:25, 14:25, 25:22, 25:22, 9:15)
(91 : 109)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
01/03/2020 20:00
Стари Бановци, ОШ Слободан Савковић
256 НС ТИМ - Нови Сад
Тркуља Н.-Филиповић Ј.
3 - 0
(25:15, 25:23, 25:18)
(75 : 56)
МАКС - Шид
29/02/2020 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн