Прва Војвођанска лига "СЕВЕР" - сениорке

Прва Војвођанска лига "СЕВЕР" - сениорке


1. коло    

301 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Поповић Вера - Пинтер Оливера
3 - 0
(25:20, 25:9, 25:11)
(75 : 40)
ГОКС ИН - Сомбор
19/10/2019 18:00
Сомбор, Соколски дом
302 МЕРКУР - Бачка Паланка
Смиљанић Борис - Цвијетић-Вујић Анђела
3 - 1
(25:22, 25:23, 17:25, 26:24)
(93 : 94)
ВРБАС - Врбас
19/10/2019 16:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара
303 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Хорн Ела - Бојат Ања
0 - 3
(20:25, 21:25, 19:25)
(60 : 75)
СПАРТАК 2 - Суботица
19/10/2019 17:00
Пригревица, Хала спортова
304 АПАТИН - Апатин
Хорн Стеван - Маленица Вук
2 - 3
(19:25, 18:25, 25:22, 25:21, 9:15)
(96 : 108)
СУБОТИЦА - Суботица
20/10/2019 15:30
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин

2. коло    

305 ГОКС ИН - Сомбор
Бојат А.-Крајновић А.
1 - 3
(17:25, 27:25, 16:25, 16:25)
(76 : 100)
МЕРКУР - Бачка Паланка
27/10/2019 17:00
Оџаци, Хала спортова
306 ВРБАС - Врбас
Маленица В.-Хорн С.
3 - 0
(25:13, 25:17, 26:24)
(76 : 54)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
27/10/2019 13:00
Врбас, ТШ 4.Јул
307 СУБОТИЦА - Суботица
Поповић В.-Андрић В.
3 - 2
(25:23, 25:17, 17:25, 15:25, 15:11)
(97 : 101)
СПАРТАК 2 - Суботица
27/10/2019 10:30
Суботица, ПШ Жарко Зрењанин
308 АПАТИН - Апатин
Ђурић Н.-Лаличић А.
3 - 0
(25:23, 25:19, 25:14)
(75 : 56)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
26/10/2019 13:30
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин

3. коло    

309 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Андрић В.-Обреновић С.
3 - 1
(25:17, 25:27, 25:22, 25:20)
(100 : 86)
ГОКС ИН - Сомбор
02/11/2019 18:00
Пригревица, Хала спортова
310 СПАРТАК 2 - Суботица
Грујић М.-Мандић Б.
3 - 0
(25:16, 28:26, 29:27)
(82 : 69)
ВРБАС - Врбас
03/11/2019 13:30
Суботица, ОШ Милош Црњански
311 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Ђурић Н.-Лаличић А.
1 - 3
(20:25, 25:23, 23:25, 21:25)
(89 : 98)
СУБОТИЦА - Суботица
02/11/2019 18:00
Сомбор, СХ Партизан
312 МЕРКУР - Бачка Паланка
Цвијетић-Вујић А.-Смиљанић Б.
0 - 3
(14:25, 17:25, 11:25)
(42 : 75)
АПАТИН - Апатин
02/11/2019 15:00
Бачка Паланка, СХ Тиквара

4. коло    

313 ГОКС ИН - Сомбор
Хорн С.-Бојат А.
0 - 3
(19:25, 19:25, 16:25)
(54 : 75)
СПАРТАК 2 - Суботица
09/11/2019 16:00
Оџаци, Хала спортова
314 СУБОТИЦА - Суботица
Поповић В.-Обреновић С.
3 - 1
(25:20, 20:25, 25:14, 25:23)
(95 : 82)
ВРБАС - Врбас
09/11/2019 10:45
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
315 АПАТИН - Апатин
Андрић В.-Поповић С.
3 - 0
(25:20, 25:9, 25:12)
(75 : 41)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
10/11/2019 18:00
Пригревица, Хала спортова
316 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Маленица В.-Божичић Д.
3 - 0
(25:19, 25:18, 25:14)
(75 : 51)
МЕРКУР - Бачка Паланка
09/11/2019 18:00
Сомбор, ХС Мостонга

5. коло    

317 ВРБАС - Врбас
Хорн С.-Маленица В.
3 - 2
(13:25, 25:14, 12:25, 25:21, 15:8)
(90 : 93)
ГОКС ИН - Сомбор
17/11/2019 12:00
Врбас, ТШ 4.Јул
318 МЕРКУР - Бачка Паланка
Смиљанић Б.-Телебак Ј.
0 - 3
(13:25, 19:25, 17:25)
(49 : 75)
СУБОТИЦА - Суботица
16/11/2019 14:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
319 СПАРТАК 2 - Суботица
Андрић В.-Крџовић Б.
0 - 3
(23:25, 28:30, 24:26)
(75 : 81)
АПАТИН - Апатин
16/11/2019 11:30
Суботица, ОШ Милош Црњански
320 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Поповић В.-Крџовић А.
0 - 3
(18:25, 24:26, 17:25)
(59 : 76)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
16/11/2019 12:00
Пригревица, Хала спортова

6. коло    

321 МЕРКУР - Бачка Паланка
Цвијетић-Вујић А.-Смиљанић Б.
3 - 0
(25:10, 25:15, 25:17)
(75 : 42)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
24/11/2019 15:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
322 СУБОТИЦА - Суботица
Мандић Б.-Андрић В.
3 - 0
(25:18, 25:7, 25:14)
(75 : 39)
ГОКС ИН - Сомбор
23/11/2019 11:00
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
323 АПАТИН - Апатин
Маленица В.-Хорн С.
2 - 3
(25:27, 25:17, 25:17, 15:25, 11:15)
(101 : 101)
ВРБАС - Врбас
23/11/2019 15:00
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин
324 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Грујић М.-Поповић В.
1 - 3
(17:25, 25:15, 18:25, 16:25)
(76 : 90)
СПАРТАК 2 - Суботица
24/11/2019 17:00
Сомбор, ХС Мостонга

7. коло    

325 ВРБАС - Врбас
Хорн Е.-Хорн С.
3 - 0
(25:15, 25:19, 29:27)
(79 : 61)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
01/12/2019 14:00
Врбас, ТШ 4.Јул
326 СПАРТАК 2 - Суботица
Пинтер Д.-Поповић В.
0 - 3
(19:25, 18:25, 12:25)
(49 : 75)
МЕРКУР - Бачка Паланка
25/11/2019 15:03
327 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Крџовић Б.-Крџовић А.
1 - 3
(23:25, 25:22, 12:25, 15:25)
(75 : 97)
СУБОТИЦА - Суботица
30/11/2019 19:00
Пригревица, Хала спортова
328 ГОКС ИН - Сомбор
Бојат А.-Маленица В.
0 - 3
(14:25, 13:25, 15:25)
(42 : 75)
АПАТИН - Апатин
01/12/2019 18:00
Оџаци, Хала спортова

8. коло    

329 ГОКС ИН - Сомбор
Андријашевић Ј.-Крајновић А.
0 - 3
(11:25, 12:25, 11:25)
(34 : 75)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
08/12/2019 18:00
Оџаци, Хала спортова
330 ВРБАС - Врбас
Хорн С.-Маленица В.
2 - 3
(25:9, 23:25, 26:28, 25:19, 8:15)
(107 : 96)
МЕРКУР - Бачка Паланка
08/12/2019 17:00
Врбас, ТШ 4.Јул
331 СПАРТАК 2 - Суботица
Крџовић Б.-Крџовић А.
3 - 0
(25:17, 25:20, 25:18)
(75 : 55)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
08/12/2019 12:00
Суботица, ОШ Милош Црњански
332 СУБОТИЦА - Суботица
Ђурић Н.-Грујић М.
0 - 3
(15:25, 17:25, 16:25)
(48 : 75)
АПАТИН - Апатин
07/12/2019 11:30
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин

9. коло    

333 МЕРКУР - Бачка Паланка
Цвијетић-Вујић А.-Ушјак М.
3 - 1
(25:9, 25:16, 20:25, 25:7)
(95 : 57)
ГОКС ИН - Сомбор
14/12/2019 15:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
334 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Божичић Д.-Ђурић Н.
0 - 3
(20:25, 7:25, 21:25)
(48 : 75)
ВРБАС - Врбас
14/12/2019 16:00
Пригревица, Хала спортова
335 СПАРТАК 2 - Суботица
Пинтер Д.-Андрић В.
0 - 3
(22:25, 24:26, 16:25)
(62 : 76)
СУБОТИЦА - Суботица
14/12/2019 13:30
Суботица, ОШ Милош Црњански
336 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Мандић Б.-Поповић С.
1 - 3
(21:25, 25:18, 25:27, 15:25)
(86 : 95)
АПАТИН - Апатин
14/12/2019 18:00
Сомбор, СХ Партизан

10. коло    

337 ГОКС ИН - Сомбор
Бојат А.-Крајновић А.
0 - 3
(12:25, 16:25, 21:25)
(49 : 75)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
21/12/2019 17:30
Оџаци, Хала спортова
338 ВРБАС - Врбас
Маленица В.-Хорн С.
3 - 0
(25:14, 25:22, 25:16)
(75 : 52)
СПАРТАК 2 - Суботица
22/12/2019 16:30
Врбас, ТШ 4.Јул
339 СУБОТИЦА - Суботица
Пинтер О.-Обреновић С.
2 - 3
(25:13, 25:19, 20:25, 23:25, 10:15)
(103 : 97)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
21/12/2019 10:45
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
340 АПАТИН - Апатин
Ђурић Н.-Божичић Д.
2 - 3
(25:14, 24:26, 25:16, 19:25, 11:15)
(104 : 96)
МЕРКУР - Бачка Паланка
21/12/2019 16:00
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин

11. коло    

341 СПАРТАК 2 - Суботица
Поповић С.-Крџовић А.
3 - 0
(25:13, 25:15, 25:14)
(75 : 42)
ГОКС ИН - Сомбор
09/02/2020 12:00
Суботица, ОШ Милош Црњански
342 ВРБАС - Врбас
Хорн С.-Маленица В.
3 - 0
(25:17, 25:19, 25:21)
(75 : 57)
СУБОТИЦА - Суботица
09/02/2020 17:00
Врбас, ТШ 4.Јул
343 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Обреновић С.-Пинтер О.
1 - 3
(25:19, 23:25, 16:25, 24:26)
(88 : 95)
АПАТИН - Апатин
08/02/2020 16:00
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин
344 МЕРКУР - Бачка Паланка
Млађан Ј.-Пејовић Б.
3 - 0
(25:16, 25:20, 25:21)
(75 : 57)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
08/02/2020 15:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара

12. коло    

345 ГОКС ИН - Сомбор
Божичић Д.-Бојат А.
3 - 0
(25:15, 25:15, 25:15)
(75 : 45)
ВРБАС - Врбас
19/02/2020 15:00
Сомбор, ОШ Доситеј Обрадовић
346 СУБОТИЦА - Суботица
Пеић М.-Савић И.
3 - 1
(25:23, 25:16, 22:25, 25:21)
(97 : 85)
МЕРКУР - Бачка Паланка
15/02/2020 11:00
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
347 АПАТИН - Апатин
Пинтер Д,-Пинтер О.
3 - 2
(25:19, 21:25, 22:25, 25:20, 15:13)
(108 : 102)
СПАРТАК 2 - Суботица
15/02/2020 13:45
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин
348 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Поповић В.-Андрић В.
3 - 0
(25:12, 25:16, 25:12)
(75 : 40)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
15/02/2020 18:00
Сомбор, СХ Партизан

13. коло    

349 БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
Поповић В.-Мандић Б.
1 - 3
(11:25, 19:25, 25:20, 20:25)
(75 : 95)
МЕРКУР - Бачка Паланка
22/02/2020 16:00
Пригревица, Хала спортова
350 ГОКС ИН - Сомбор
Бојат А.-Лаличић А.
0 - 3
(10:25, 21:25, 21:25)
(52 : 75)
СУБОТИЦА - Суботица
22/02/2020 17:00
Сомбор, ОШ Доситеј Обрадовић
351 ВРБАС - Врбас
Хорн С.-Маленица В.
0 - 3
(11:25, 11:25, 15:25)
(37 : 75)
АПАТИН - Апатин
23/02/2020 17:00
Врбас, ТШ 4.Јул
352 СПАРТАК 2 - Суботица
Андрић В.-Обреновић С.
3 - 0
(25:21, 25:19, 25:22)
(75 : 62)
ЦВС elbraco technoland - Сомбор
23/02/2020 11:00
Суботица, ОШ Милош Црњански

14. коло    

353 ЦВС elbraco technoland - Сомбор
Ђурић Н.-Бојат А.
2 - 3
(25:17, 26:24, 18:25, 19:25, 13:15)
(101 : 106)
ВРБАС - Врбас
29/02/2020 18:00
Сомбор, Соколски дом
354 МЕРКУР - Бачка Паланка
Млађан Ј.-Пејовић Б.
3 - 1
(25:21, 25:19, 20:25, 25:17)
(95 : 82)
СПАРТАК 2 - Суботица
29/02/2020 15:30
Бачка Паланка, СХ Тиквара
355 СУБОТИЦА - Суботица
Поповић В.-Крџовић Б.
3 - 0
(25:18, 25:14, 25:17)
(75 : 49)
БУМ ВОЛЕЈ - Пригревица
01/03/2020 11:00
Суботица, ОШ Жарко Зрењанин
356 АПАТИН - Апатин
Андрић В.-Мандић Б.
3 - 0
(25:15, 25:16, 25:22)
(75 : 53)
ГОКС ИН - Сомбор
29/02/2020 15:45
Апатин, ОШ Жарко Зрењанин