Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениори

Прва Војвођанска лига "ИСТОК" - сениори


1. коло    

501 БОТАФОГО - Нови Сад
Салај Небојша - Јолдић Теодора
0 - 3
(3:25, 8:25, 7:25)
(18 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
19/10/2019 14:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
502 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Милисав - Грандић Вања
3 - 1
(25:19, 25:20, 21:25, 25:17)
(96 : 81)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
20/10/2019 19:00
Клек, ХС Милош Грбић
503 ВЕСТ - Шид
Млађан Јелена - Маринковић Јелена
3 - 2
(25:9, 25:22, 21:25, 23:25, 15:9)
(109 : 90)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
20/10/2019 14:30
Шид, Хала спортова
504 ИНЂИЈА - Инђија
Маринковић Игор - Шкорић Ана
0 - 3
(20:25, 13:25, 20:25)
(53 : 75)
СЛОВЕН - Рума
20/10/2019 17:45
Инђија, Хала спортова

2. коло    

505 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Пантић Б.-Фораи А.
3 - 1
(22:25, 25:13, 25:13, 25:12)
(97 : 63)
СЛОВЕН - Рума
26/10/2019 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
506 БОТАФОГО - Нови Сад
Тришић С.-Дабетић К.
0 - 3
(9:25, 11:25, 11:25)
(31 : 75)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
26/10/2019 14:30
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
507 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Јокић Ј.-Лихтлер И.
0 - 3
(10:25, 21:25, 23:25)
(54 : 75)
ВЕСТ - Шид
27/10/2019 17:30
Стара Пазова, Хала спортова
508 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Милић М.-Фаркаш М.
3 - 0
(25:11, 26:24, 25:17)
(76 : 52)
ИНЂИЈА - Инђија
27/10/2019 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић

3. коло    

509 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Грандић В.-Јовановић Љ.
3 - 0
(26:24, 25:23, 25:18)
(76 : 65)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
02/11/2019 18:00
Клек, ХС Милош Грбић
510 ВЕСТ - Шид
Маринковић Ј.-Млађан Ј.
3 - 0
(25:9, 25:11, 25:10)
(75 : 30)
БОТАФОГО - Нови Сад
02/11/2019 14:00
Шид, Хала спортова
511 ИНЂИЈА - Инђија
Јокић Ј.-Шаш А.
3 - 1
(23:25, 25:21, 25:15, 25:16)
(98 : 77)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
03/11/2019 18:45
Инђија, Хала спортова
512 СЛОВЕН - Рума
Миловац Д.-Радојичић А.
3 - 1
(25:20, 25:18, 15:25, 25:21)
(90 : 84)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
03/11/2019 20:00
Рума, Хала спортова

4. коло    

513 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Поповић В.-Надаждин М.
3 - 0
(25:16, 25:16, 25:16)
(75 : 48)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
09/11/2019 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
514 БОТАФОГО - Нови Сад
Андријашевић А.-Фораи А.
0 - 3
(6:25, 5:25, 17:25)
(28 : 75)
ИНЂИЈА - Инђија
09/11/2019 19:45
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
515 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Тадић А.
1 - 3
(12:25, 18:25, 25:23, 18:25)
(73 : 98)
ВЕСТ - Шид
10/11/2019 17:00
Клек, ХС Милош Грбић
516 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Зељуг М.-Кондић К.
3 - 1
(25:21, 25:22, 22:25, 25:21)
(97 : 89)
СЛОВЕН - Рума
10/11/2019 17:00
Стара Пазова, Хала спортова

5. коло    

517 ВЕСТ - Шид
Петровић Л.-Цвијетић-Вујић А.
3 - 1
(25:21, 26:28, 27:25, 25:15)
(103 : 89)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
16/11/2019 17:00
Шид, Хала спортова
518 СЛОВЕН - Рума
Миловац Д.-Шкорић А.
3 - 0
(25:6, 25:15, 25:7)
(75 : 28)
БОТАФОГО - Нови Сад
16/11/2019 15:00
Рума, Хала спортова
519 ИНЂИЈА - Инђија
Божичковић Д.-Зељуг М.
3 - 1
(25:19, 9:25, 25:23, 25:20)
(84 : 87)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
17/11/2019 16:45
Инђија, Хала спортова
520 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Марић Ј.-Панчић М.
3 - 0
(25:15, 25:20, 25:18)
(75 : 53)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
17/11/2019 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић

6. коло    

521 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Танасковић Д.-Дупљанин М.
3 - 1
(25:11, 21:25, 25:11, 25:15)
(96 : 62)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
23/11/2019 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
522 БОТАФОГО - Нови Сад
Надаждин М.-Јолдић Т.
0 - 3
(5:25, 9:25, 7:25)
(21 : 75)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
24/11/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
523 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Петков Д.-Брандић А.
3 - 0
(25:22, 25:23, 28:26)
(78 : 71)
СЛОВЕН - Рума
24/11/2019 17:00
Клек, ХС Милош Грбић
524 ВЕСТ - Шид
Млађан Ј.-Миловац Д.
3 - 0
(25:13, 25:23, 25:16)
(75 : 52)
ИНЂИЈА - Инђија
23/11/2019 17:00
Шид, Хала спортова

7. коло    

525 ИНЂИЈА - Инђија
Маринковић И.-Миловац Д.
0 - 3
(11:25, 21:25, 22:25)
(54 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
30/11/2019 16:45
Инђија, Хала спортова
526 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Лихтлер И.-Јокић Ј.
3 - 0
(25:12, 25:14, 25:12)
(75 : 38)
БОТАФОГО - Нови Сад
01/12/2019 17:00
Стара Пазова, Хала спортова
527 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Панчић М.-Милић М.
3 - 1
(25:21, 33:31, 16:25, 25:14)
(99 : 91)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
30/11/2019 19:30
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић
528 СЛОВЕН - Рума
Чодановић Н.-Кондић К.
0 - 3
(14:25, 20:25, 19:25)
(53 : 75)
ВЕСТ - Шид
30/11/2019 16:00
Рума, Хала спортова

8. коло    

529 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Угарковић Ј.-Симовски М.
3 - 0
(25:2, 25:6, 25:7)
(75 : 15)
БОТАФОГО - Нови Сад
07/12/2019 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
530 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Маринковић Ј.-Мишљијевић А.
1 - 3
(21:25, 26:24, 20:25, 18:25)
(85 : 99)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
08/12/2019 17:00
Стара Пазова, Хала спортова
531 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Мирков М.-Марић Ј.
0 - 3
(16:25, 11:25, 22:25)
(49 : 75)
ВЕСТ - Шид
08/12/2019 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић
532 СЛОВЕН - Рума
Млађан Ј.-Миловац Д.
0 - 3
(18:25, 17:25, 18:25)
(53 : 75)
ИНЂИЈА - Инђија
07/12/2019 20:00
Рума, Хала спортова

9. коло    

533 СЛОВЕН - Рума
Маринковић И.-Радојичић А.
0 - 3
(18:25, 12:25, 22:25)
(52 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
15/12/2019 15:00
Рума, Хала спортова
534 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Тадић А.-Бошков Д.
3 - 0
(25:9, 25:15, 25:20)
(75 : 44)
БОТАФОГО - Нови Сад
15/12/2019 17:00
Клек, ХС Милош Грбић
535 ВЕСТ - Шид
Маринковић Ј.-Млађан Ј.
3 - 1
(20:25, 25:11, 25:17, 25:16)
(95 : 69)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
15/12/2019 16:00
Шид, Хала спортова
536 ИНЂИЈА - Инђија
Јелисавац Ј.-Кондић Ј.
2 - 3
(25:21, 27:29, 16:25, 25:21, 18:20)
(111 : 116)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
13/12/2019 15:45
Инђија, Хала спортова

10. коло    

537 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Јовановић В.-Давидовић И.
3 - 0
(25:20, 25:19, 25:12)
(75 : 51)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
21/12/2019 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
538 БОТАФОГО - Нови Сад
Танасковић Д.-Јолдић Т.
0 - 3
(13:25, 7:25, 6:25)
(26 : 75)
ВЕСТ - Шид
22/12/2019 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
539 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Чодановић Н.-Лихтлер И.
3 - 1
(23:25, 26:24, 25:19, 25:17)
(99 : 85)
ИНЂИЈА - Инђија
22/12/2019 14:00
Стара Пазова, Хала спортова
540 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Пејаковић Д.-Милић М.
3 - 0
(25:21, 25:21, 25:16)
(75 : 58)
СЛОВЕН - Рума
22/12/2019 18:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић

11. коло    

541 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Пејаковић Д.-Панчић М.
0 - 3
(20:25, 20:25, 21:25)
(61 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
07/02/2020 20:00
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић
542 ИНЂИЈА - Инђија
Лихтлер И.-Божичковић Д.
3 - 0
(25:21, 25:16, 25:14)
(75 : 51)
БОТАФОГО - Нови Сад
09/02/2020 18:45
Инђија, Хала спортова
543 ВЕСТ - Шид
Маринковић И.-Миловац Д.
3 - 0
(25:17, 25:22, 25:18)
(75 : 57)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
08/02/2020 20:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић
544 СЛОВЕН - Рума
Маринковић Ј.-Мишљијевић А.
3 - 1
(22:25, 25:23, 25:17, 25:21)
(97 : 86)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
08/02/2020 18:00
Шид, ОШ Бранко Радичевић

12. коло    

545 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Лончар А.-Дубљевић М.
3 - 0
(25:22, 25:20, 25:14)
(75 : 56)
ВЕСТ - Шид
15/02/2020 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
546 БОТАФОГО - Нови Сад
Јолдић Т.-Тркуља Н.
0 - 3
(5:25, 9:25, 8:25)
(22 : 75)
СЛОВЕН - Рума
16/02/2020 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
547 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Тадић А.
3 - 1
(25:15, 25:15, 21:25, 25:22)
(96 : 77)
ИНЂИЈА - Инђија
16/02/2020 17:00
Клек, ХС Милош Грбић
548 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Божичковић Д.-Зељуг М.
0 - 3
(20:25, 20:25, 24:26)
(64 : 76)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
16/02/2020 16:00
Стара Пазова, Хала спортова

13. коло    

549 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Божичковић Д.-Коларевић М.
0 - 3
(22:25, 12:25, 24:26)
(58 : 76)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
22/02/2020 12:30
Стара Пазова, Хала спортова
550 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Панчић М.-Пејаковић Д.
3 - 0
(25:9, 25:9, 25:15)
(75 : 33)
БОТАФОГО - Нови Сад
21/02/2020 18:30
Омољица, ОШ Доситеј Обрадовић
551 СЛОВЕН - Рума
Маринковић И.-Маринковић Ј.
3 - 0
(25:20, 25:20, 25:17)
(75 : 57)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
22/02/2020 20:30
Рума, Хала спортова
552 ИНЂИЈА - Инђија
Божичковић Д.-Кондић К.
0 - 3
(21:25, 24:26, 22:25)
(67 : 76)
ВЕСТ - Шид
22/02/2020 18:45
Инђија, Хала спортова

14. коло    

553 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Субић Т.-Поповић В.
3 - 2
(25:23, 25:14, 21:25, 21:25, 15:13)
(107 : 100)
ИНЂИЈА - Инђија
29/02/2020 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
554 БОТАФОГО - Нови Сад
Драгашевић В.-Солар Н.
0 - 3
(12:25, 10:25, 15:25)
(37 : 75)
ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
01/03/2020 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
555 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Јовановић Љ.-Грандић В.
3 - 2
(19:25, 25:19, 25:21, 21:25, 15:10)
(105 : 100)
МЛАДОСТ 1973 - Омољица
29/02/2020 19:00
Клек, ХС Милош Грбић
556 ВЕСТ - Шид
Петровић Л.-Цвијетић-Вујић А.
3 - 0
(25:16, 25:5, 25:11)
(75 : 32)
СЛОВЕН - Рума
01/03/2020 18:00
Шид, Хала спортова