ПИОНИРИ - А ГРУПА ПИОНИРИ - Б ГРУПА ПИОНИРИ - Ц ГРУПА ПИОНИРИ - Д ГРУПА ГРУПА Е - разигравање 1/2 ПИОНИРКЕ 2005 - Група А ПИОНИРКЕ 2005 - Група Б ПИОНИРКЕ 2005 - Група Ц ПИОНИРКЕ 2005 - Група Д ПИОНИРКЕ 2005 - Група Е ПИОНИРКЕ 2005 - Група Ф ПИОНИРКЕ 2005 - Група Г ПИОНИРКЕ 2005 - Група Х ПИОНИРКЕ 2006 - Група А ПИОНИРКЕ 2006 - Група Б КАДЕТИ - Група А КАДЕТИ - Група Б КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група А КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Б КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Ц КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Д КАДЕТКИЊЕ 2004 - Група А КАДЕТКИЊЕ 2004 - Група Б ГРУПА Ф - разигравање 1/2 ГРУПА Г - за пласман 9-17 ГРУПА Х - за пласман 9-17 ГРУПА М - разигравање 1/2 ГРУПА Н - разигравање 1/2 ГРУПА П - за пласман 9-25 ГРУПА Ж - за пласман 9-25 ГРУПА Ј - за пласман 9-25 ГРУПА К - за пласман 9-25 ГРУПА - четвртфинале ГРУПА - четвртфинале ГРУПА - четвртфинале ГРУПА - пласман 9-12 места ГРУПА - пласман 13-16 места ГРУПА - пласман 17-20 места ГРУПА - четвртфинале ГРУПА - пласман 5 - 8 места

ПИОНИРИ - А ГРУПА


1. коло    

1 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:17, 21:17)
(42 : 34)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
27/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 4
2 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
0 - 2
(15:21, 14:21)
(29 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
27/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 4

2. коло    

3 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
1 - 2
(21:15, 11:21, 10:15)
(42 : 51)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
27/12/2019 22:00
СПЕНС, Терен 4
4 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:19, 21:13)
(42 : 32)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
27/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 4

3. коло    

5 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:10, 23:21)
(44 : 31)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
28/12/2019 08:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
6 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 1
(21:15, 16:21, 15:10)
(52 : 46)
ГАЛЕБ - Бар
28/12/2019 09:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРИ - Б ГРУПА


1. коло    

1 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
0 - 2
(8:21, 8:21)
(16 : 42)
СПАС - Београд
27/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 4
2 БАВАНИШТЕ - Баваниште
 
1 - 2
(21:14, 17:21, 11:15)
(49 : 50)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
27/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 4

2. коло    

3 СПАС - Београд
 
2 - 0
(22:20, 21:13)
(43 : 33)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
27/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 2
4 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
0 - 2
(14:21, 8:21)
(22 : 42)
БАВАНИШТЕ - Баваниште
27/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 2

3. коло    

5 БАВАНИШТЕ - Баваниште
 
0 - 2
(8:21, 12:21)
(20 : 42)
СПАС - Београд
28/12/2019 11:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
6 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
2 - 0
(21:4, 21:10)
(42 : 14)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/12/2019 08:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

ПИОНИРИ - Ц ГРУПА


1. коло    

1 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(9:21, 19:21)
(28 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
27/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 4
2 МЛАДИ РАДНИК - Пожаревац
 
2 - 0
(24:22, 21:18)
(45 : 40)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
27/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 4

2. коло    

3 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
2 - 0
(21:16, 21:10)
(42 : 26)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
27/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 4
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(10:21, 9:21)
(19 : 42)
МЛАДИ РАДНИК - Пожаревац
27/12/2019 19:00
СПЕНС, Терен 4

3. коло    

5 МЛАДИ РАДНИК - Пожаревац
 
0 - 2
(7:21, 17:21)
(24 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
28/12/2019 11:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
6 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:4, 21:6)
(42 : 10)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 10:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРИ - Д ГРУПА


1. коло    

1 МЛАДОСТ - Брчко
 
- СЛОБОДАН
2 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(12:21, 13:21)
(25 : 42)
СРБИЈА - Србија
27/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 4
3 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
0 - 2
(6:21, 9:21)
(15 : 42)
ВРБАС - Врбас
27/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 4

2. коло    

4 ВРБАС - Врбас
 
- СЛОБОДАН
5 МЛАДОСТ - Брчко
 
2 - 0
(21:18, 21:16)
(42 : 34)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
27/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 4
6 СРБИЈА - Србија
 
2 - 0
(21:9, 21:4)
(42 : 13)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
27/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 4

3. коло    

7 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- СЛОБОДАН
8 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
0 - 2
(9:21, 10:21)
(19 : 42)
МЛАДОСТ - Брчко
27/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 3
9 ВРБАС - Врбас
 
0 - 2
(0:21, 0:21)
(0 : 42)
СРБИЈА - Србија
27/12/2019 22:00
СПЕНС, Терен 3

4. коло    

10 СРБИЈА - Србија
 
- СЛОБОДАН
11 МЛАДОСТ - Брчко
 
2 - 0
(21:11, 21:9)
(42 : 20)
ВРБАС - Врбас
28/12/2019 09:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
12 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
2 - 0
(21:7, 21:11)
(42 : 18)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
28/12/2019 10:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

5. коло    

13 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
- СЛОБОДАН
14 СРБИЈА - Србија
 
2 - 0
(21:7, 21:14)
(42 : 21)
МЛАДОСТ - Брчко
28/12/2019 12:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
15 ВРБАС - Врбас
 
0 - 2
(8:21, 7:21)
(15 : 42)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2019 12:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ГРУПА Е - разигравање 1/2


1. коло    

1 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:13, 21:18)
(42 : 31)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2019 16:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
2 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 1
(20:22, 21:19, 15:8)
(56 : 49)
МЛАДОСТ Брчко - Брчко
28/12/2019 16:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

2. коло    

3 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
0 - 2
(18:21, 16:21)
(34 : 42)
МЛАДОСТ Брчко - Брчко
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 1
(21:15, 16:21, 15:10)
(52 : 46)
ГАЛЕБ - Бар

3. коло    

5 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:9, 21:10)
(42 : 19)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2019 20:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
6 МЛАДОСТ Брчко - Брчко
 
0 - 2
(18:21, 14:21)
(32 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2019 21:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРКЕ 2005 - Група А


1. коло    

1 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
2 ОК АС Београд - Београд
 
1 - 2
(14:21, 22:20, 10:15)
(46 : 56)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
27/12/2019 09:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

2. коло    

3 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
- СЛОБОДАН
4 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:15, 21:17)
(42 : 32)
ОК АС Београд - Београд
27/12/2019 13:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

3. коло    

5 ОК АС Београд - Београд
 
- СЛОБОДАН
6 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
0 - 2
(7:21, 9:21)
(16 : 42)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
27/12/2019 17:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Б


1. коло    

1 СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
2 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
1 - 2
(21:17, 19:21, 9:15)
(49 : 53)
ЖОК Орашје - Орашје
27/12/2019 10:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

2. коло    

3 ЖОК Орашје - Орашје
 
- СЛОБОДАН
4 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:19, 21:17)
(42 : 36)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
27/12/2019 14:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

3. коло    

5 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
- СЛОБОДАН
6 ЖОК Орашје - Орашје
 
0 - 2
(11:21, 18:21)
(29 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
27/12/2019 19:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Ц


1. коло    

1 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
- СЛОБОДАН
2 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
2 - 1
(21:18, 20:22, 15:13)
(56 : 53)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
27/12/2019 11:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

2. коло    

3 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
- СЛОБОДАН
4 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
0 - 2
(9:21, 9:21)
(18 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
27/12/2019 15:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

3. коло    

5 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
6 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
2 - 0
(21:12, 21:15)
(42 : 27)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
27/12/2019 20:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Д


1. коло    

1 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
2 ВИЗУРА - Београд
 
2 - 0
(21:6, 21:2)
(42 : 8)
VC VERGINA - Thessaloniki
27/12/2019 12:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

2. коло    

3 VC VERGINA - Thessaloniki
 
- СЛОБОДАН
4 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 1
(21:12, 13:21, 15:12)
(49 : 45)
ВИЗУРА - Београд
27/12/2019 16:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

3. коло    

5 ВИЗУРА - Београд
 
- СЛОБОДАН
6 VC VERGINA - Thessaloniki
 
0 - 2
(8:21, 11:21)
(19 : 42)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 18:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Е


1. коло    

1 ПАРТИЗАН - Београд
 
- СЛОБОДАН
2 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
 
1 - 2
(21:15, 15:21, 13:15)
(49 : 51)
ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
27/12/2019 09:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

2. коло    

3 ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
 
- СЛОБОДАН
4 ПАРТИЗАН - Београд
 
2 - 0
(21:11, 21:14)
(42 : 25)
ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
27/12/2019 14:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

3. коло    

5 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
6 ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
 
1 - 2
(25:23, 12:21, 9:15)
(46 : 59)
ПАРТИЗАН - Београд
27/12/2019 18:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Ф


1. коло    

1 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
2 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
1 - 2
(19:21, 23:21, 13:15)
(55 : 57)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
27/12/2019 10:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

2. коло    

3 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
4 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
0 - 2
(14:21, 19:21)
(33 : 42)
ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
27/12/2019 15:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

3. коло    

5 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
2 - 0
(21:14, 21:14)
(42 : 28)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
27/12/2019 20:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Г


1. коло    

1 КАКАЊ - Какањ
 
- СЛОБОДАН
2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:17, 21:16)
(42 : 33)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 11:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

2. коло    

3 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
4 КАКАЊ - Какањ
 
0 - 2
(16:21, 7:21)
(23 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
27/12/2019 16:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

3. коло    

5 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
- СЛОБОДАН
6 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:16, 21:9)
(42 : 25)
КАКАЊ - Какањ
27/12/2019 21:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

ПИОНИРКЕ 2005 - Група Х


1. коло    

1 ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
 
2 - 0
(21:4, 21:14)
(42 : 18)
БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
27/12/2019 12:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
2 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
0 - 2
(9:21, 20:22)
(29 : 43)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
27/12/2019 13:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

2. коло    

3 БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
 
0 - 2
(11:21, 20:22)
(31 : 43)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
27/12/2019 17:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
4 ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
 
2 - 1
(21:12, 17:21, 15:10)
(53 : 43)
ЦРЊАНСКИ - Београд
27/12/2019 19:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

3. коло    

5 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
2 - 0
(21:11, 21:18)
(42 : 29)
БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
27/12/2019 22:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
6 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
0 - 2
(12:21, 16:21)
(28 : 42)
ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
27/12/2019 21:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ПИОНИРКЕ 2006 - Група А


1. коло    

1 Летњиковац Volley - Шабац
 
- СЛОБОДАН
2 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 1
(19:21, 21:7, 15:13)
(55 : 41)
ЖОК Футог - Футог
27/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 1
3 БЛОК-АУТ 1 - Београд
 
1 - 2
(7:21, 21:19, 10:15)
(38 : 55)
ЦРЊАНСКИ - Београд
27/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 1
4 ОЛИМПИК - Загреб
 
0 - 2
(6:21, 17:21)
(23 : 42)
ВИЗУРА - Београд
27/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 1

2. коло    

5 ВИЗУРА - Београд
 
- СЛОБОДАН
6 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(15:21, 9:21)
(24 : 42)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 5
7 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 1
(21:5, 19:21, 15:13)
(55 : 39)
БЛОК-АУТ 1 - Београд
27/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 5
8 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
2 - 1
(19:21, 21:19, 15:12)
(55 : 52)
ОЛИМПИК - Загреб
27/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 5

3. коло    

9 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
10 БЛОК-АУТ 1 - Београд
 
1 - 2
(14:21, 24:22, 13:15)
(51 : 58)
Летњиковац Volley - Шабац
27/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 1
11 ОЛИМПИК - Загреб
 
0 - 2
(7:21, 17:21)
(24 : 42)
ЖОК Футог - Футог
27/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 1
12 ВИЗУРА - Београд
 
2 - 0
(21:14, 21:10)
(42 : 24)
ЦРЊАНСКИ - Београд
27/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 1

4. коло    

13 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
- СЛОБОДАН
14 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(13:21, 8:21)
(21 : 42)
ОЛИМПИК - Загреб
27/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 5
15 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:19, 21:5)
(42 : 24)
БЛОК-АУТ 1 - Београд
27/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 5
16 ЖОК Футог - Футог
 
0 - 2
(9:21, 16:21)
(25 : 42)
ВИЗУРА - Београд
27/12/2019 19:00
СПЕНС, Терен 5

5. коло    

17 БЛОК-АУТ 1 - Београд
 
- СЛОБОДАН
18 ВИЗУРА - Београд
 
2 - 0
(21:11, 21:9)
(42 : 20)
Летњиковац Volley - Шабац
27/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 5
19 ОЛИМПИК - Загреб
 
2 - 0
(21:18, 21:19)
(42 : 37)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 08:00
СПЕНС, Терен 4
20 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
0 - 2
(18:21, 17:21)
(35 : 42)
ЖОК Футог - Футог
28/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 4

6. коло    

21 ЖОК Футог - Футог
 
- СЛОБОДАН
22 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(12:21, 14:21)
(26 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
28/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 4
23 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(1:21, 14:21)
(15 : 42)
ВИЗУРА - Београд
28/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 4
24 БЛОК-АУТ 1 - Београд
 
0 - 2
(13:21, 13:21)
(26 : 42)
ОЛИМПИК - Загреб
28/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 4

7. коло    

25 ОЛИМПИК - Загреб
 
- СЛОБОДАН
26 ЖОК Футог - Футог
 
2 - 0
(21:14, 21:10)
(42 : 24)
Летњиковац Volley - Шабац
28/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 4
27 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
2 - 0
(21:18, 21:15)
(42 : 33)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 4
28 ВИЗУРА - Београд
 
2 - 0
(21:16, 21:19)
(42 : 35)
БЛОК-АУТ 1 - Београд
28/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 4

ПИОНИРКЕ 2006 - Група Б


1. коло    

1 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
- СЛОБОДАН
2 МЛАДОСТ - НОВИ САД
 
0 - 2
(14:21, 13:21)
(27 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
27/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 5
3 ЖОК Рума - Рума
 
0 - 2
(15:21, 9:21)
(24 : 42)
ЛУКА БАР - Бар
27/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 5
4 БЛОК-АУТ 2 - Београд
 
0 - 2
(7:21, 4:21)
(11 : 42)
ЛИБЕРО - Бијељина
27/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 5

2. коло    

5 ЛИБЕРО - Бијељина
 
- СЛОБОДАН
6 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(6:21, 6:21)
(12 : 42)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
27/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 1
7 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:7, 21:7)
(42 : 14)
ЖОК Рума - Рума
27/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 1
8 ЛУКА БАР - Бар
 
2 - 0
(21:16, 21:10)
(42 : 26)
БЛОК-АУТ 2 - Београд
27/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 1

3. коло    

9 МЛАДОСТ - НОВИ САД
 
- СЛОБОДАН
10 ЖОК Рума - Рума
 
2 - 0
(21:8, 21:15)
(42 : 23)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
27/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 5
11 БЛОК-АУТ 2 - Београд
 
0 - 2
(5:21, 7:21)
(12 : 42)
СРЕМ - Сремска Митровица
27/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 5
12 ЛИБЕРО - Бијељина
 
0 - 2
(17:21, 10:21)
(27 : 42)
ЛУКА БАР - Бар
27/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 5

4. коло    

13 ЛУКА БАР - Бар
 
- СЛОБОДАН
14 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(13:21, 17:21)
(30 : 42)
БЛОК-АУТ 2 - Београд
27/12/2019 19:00
СПЕНС, Терен 1
15 МЛАДОСТ - НОВИ САД
 
2 - 0
(21:18, 21:12)
(42 : 30)
ЖОК Рума - Рума
27/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 1
16 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:8, 21:11)
(42 : 19)
ЛИБЕРО - Бијељина
27/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 1

5. коло    

17 ЖОК Рума - Рума
 
- СЛОБОДАН
18 ЛИБЕРО - Бијељина
 
2 - 0
(22:20, 21:17)
(43 : 37)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
28/12/2019 08:00
СПЕНС, Терен 5
19 БЛОК-АУТ 2 - Београд
 
0 - 2
(5:21, 13:21)
(18 : 42)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
28/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 5
20 ЛУКА БАР - Бар
 
1 - 2
(7:21, 21:17, 8:15)
(36 : 53)
СРЕМ - Сремска Митровица
28/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 5

6. коло    

21 СРЕМ - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
22 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(10:21, 5:21)
(15 : 42)
ЛУКА БАР - Бар
27/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 1
23 МЛАДОСТ - НОВИ САД
 
2 - 0
(21:8, 21:16)
(42 : 24)
ЛИБЕРО - Бијељина
28/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 5
24 ЖОК Рума - Рума
 
2 - 0
(21:12, 21:3)
(42 : 15)
БЛОК-АУТ 2 - Београд
28/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 5

7. коло    

25 БЛОК-АУТ 2 - Београд
 
- СЛОБОДАН
26 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:17, 21:7)
(42 : 24)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
28/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 5
27 ЛУКА БАР - Бар
 
0 - 2
(16:21, 7:21)
(23 : 42)
МЛАДОСТ - НОВИ САД
28/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 4
28 ЛИБЕРО - Бијељина
 
0 - 2
(15:21, 18:21)
(33 : 42)
ЖОК Рума - Рума
28/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 4

КАДЕТИ - Група А


1. коло    

1 КУЛПИН - Кулпин
 
- СЛОБОДАН
2 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
1 - 2
(10:21, 21:19, 7:15)
(38 : 55)
СРБИЈА - Србија
27/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 2
3 НОВИ САД - Нови Сад
 
1 - 2
(13:21, 23:21, 18:20)
(54 : 62)
LUCKY STAR - Београд
27/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 2
4 ГРАЧАНИЦА - Грачаница
 
0 - 2
(11:21, 15:21)
(26 : 42)
ГАЛЕБ - Бар
27/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 2

2. коло    

5 ГАЛЕБ - Бар
 
- СЛОБОДАН
6 КУЛПИН - Кулпин
 
0 - 2
(9:21, 8:21)
(17 : 42)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
27/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 2
7 СРБИЈА - Србија
 
2 - 0
(21:9, 21:8)
(42 : 17)
НОВИ САД - Нови Сад
27/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 2
8 LUCKY STAR - Београд
 
2 - 1
(24:22, 18:21, 16:14)
(58 : 57)
ГРАЧАНИЦА - Грачаница
27/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 2

3. коло    

9 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
10 НОВИ САД - Нови Сад
 
2 - 0
(21:18, 21:16)
(42 : 34)
КУЛПИН - Кулпин
27/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 2
11 ГРАЧАНИЦА - Грачаница
 
0 - 2
(5:21, 8:21)
(13 : 42)
СРБИЈА - Србија
27/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 2
12 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 1
(17:21, 21:19, 15:11)
(53 : 51)
LUCKY STAR - Београд
27/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 2

4. коло    

13 LUCKY STAR - Београд
 
- СЛОБОДАН
14 КУЛПИН - Кулпин
 
0 - 2
(11:21, 15:21)
(26 : 42)
ГРАЧАНИЦА - Грачаница
27/12/2019 19:00
СПЕНС, Терен 2
15 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:12, 21:16)
(42 : 28)
НОВИ САД - Нови Сад
27/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 2
16 СРБИЈА - Србија
 
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
ГАЛЕБ - Бар
28/12/2019 08:00
СПЕНС, Терен 1

5. коло    

17 НОВИ САД - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
18 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:10, 21:7)
(42 : 17)
КУЛПИН - Кулпин
28/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 1
19 ГРАЧАНИЦА - Грачаница
 
0 - 2
(8:21, 10:21)
(18 : 42)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 1
20 LUCKY STAR - Београд
 
0 - 2
(7:21, 12:21)
(19 : 42)
СРБИЈА - Србија
28/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 1

6. коло    

21 СРБИЈА - Србија
 
- СЛОБОДАН
22 КУЛПИН - Кулпин
 
0 - 2
(12:21, 9:21)
(21 : 42)
LUCKY STAR - Београд
28/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 2
23 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:18, 21:16)
(42 : 34)
ГАЛЕБ - Бар
28/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 2
24 НОВИ САД - Нови Сад
 
0 - 2
(20:22, 15:21)
(35 : 43)
ГРАЧАНИЦА - Грачаница
28/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 1

7. коло    

25 ГРАЧАНИЦА - Грачаница
 
- СЛОБОДАН
26 СРБИЈА - Србија
 
2 - 0
(21:7, 21:9)
(42 : 16)
КУЛПИН - Кулпин
28/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 1
27 LUCKY STAR - Београд
 
0 - 2
(16:21, 11:21)
(27 : 42)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 1
28 ГАЛЕБ - Бар
 
2 - 0
(21:13, 21:10)
(42 : 23)
НОВИ САД - Нови Сад
28/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 1

КАДЕТИ - Група Б


1. коло    

1 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- СЛОБОДАН
2 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(9:21, 10:21)
(19 : 42)
ПАРТИЗАН - Бач
27/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 3
3 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
0 - 2
(18:21, 18:21)
(36 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
27/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 3
4 ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
 
0 - 2
(11:21, 21:23)
(32 : 44)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
27/12/2019 11:00
СПЕНС, Терен 3

2. коло    

5 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
- СЛОБОДАН
6 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
2 - 1
(21:19, 19:21, 15:10)
(55 : 50)
ФУТОГ - Футог
27/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 3
7 ПАРТИЗАН - Бач
 
0 - 2
(18:21, 7:21)
(25 : 42)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
27/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 3
8 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
27/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 3

3. коло    

9 ФУТОГ - Футог
 
- СЛОБОДАН
10 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
2 - 1
(11:21, 21:18, 15:4)
(47 : 43)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
27/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 3
11 ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
 
0 - 2
(19:21, 19:21)
(38 : 42)
ПАРТИЗАН - Бач
27/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 3
12 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
0 - 2
(12:21, 12:21)
(24 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
27/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 3

4. коло    

13 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
14 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(17:21, 17:21)
(34 : 42)
ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
27/12/2019 19:00
СПЕНС, Терен 3
15 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(21:23, 17:21)
(38 : 44)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
27/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 3
16 ПАРТИЗАН - Бач
 
1 - 2
(21:18, 15:21, 10:15)
(46 : 54)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
27/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 3

5. коло    

17 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
- СЛОБОДАН
18 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
2 - 1
(19:21, 21:16, 15:7)
(55 : 44)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2019 09:00
СПЕНС, Терен 2
19 ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
 
2 - 1
(21:12, 18:21, 15:7)
(54 : 40)
ФУТОГ - Футог
28/12/2019 08:00
СПЕНС, Терен 2
20 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:5, 21:13)
(42 : 18)
ПАРТИЗАН - Бач
28/12/2019 10:00
СПЕНС, Терен 2

6. коло    

21 ПАРТИЗАН - Бач
 
- СЛОБОДАН
22 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
0 - 2
(11:21, 12:21)
(23 : 42)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
28/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 1
23 ФУТОГ - Футог
 
0 - 2
(16:21, 17:21)
(33 : 42)
ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
28/12/2019 13:00
СПЕНС, Терен 1
24 МОК МУРСА - ОСИЈЕК
 
2 - 0
(21:14, 21:15)
(42 : 29)
ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
28/12/2019 12:00
СПЕНС, Терен 1

7. коло    

25 ПАРТИЗАН Липљан - Липљан
 
- СЛОБОДАН
26 ПАРТИЗАН - Бач
 
1 - 2
(21:17, 17:21, 9:15)
(47 : 53)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 2
27 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
ФУТОГ - Футог
28/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 2
28 ВА 014 BAUWESEN - Ваљево
 
2 - 1
(19:21, 21:18, 15:12)
(55 : 51)
МОК МУРСА - ОСИЈЕК
28/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 2

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група А


1. коло    

1 Жок Осијек - Осијек
 
- СЛОБОДАН
2 БЕОГРАД - Београд
 
1 - 2
(22:20, 14:21, 12:15)
(48 : 56)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 09:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
3 ГРАДИШКА - Градишка
 
0 - 2
(18:21, 16:21)
(34 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
27/12/2019 10:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

2. коло    

4 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
- СЛОБОДАН
5 Жок Осијек - Осијек
 
2 - 0
(21:13, 21:9)
(42 : 22)
БЕОГРАД - Београд
27/12/2019 13:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
6 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(16:21, 21:23)
(37 : 44)
ГРАДИШКА - Градишка
27/12/2019 14:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

3. коло    

7 БЕОГРАД - Београд
 
- СЛОБОДАН
8 ГРАДИШКА - Градишка
 
0 - 2
(10:21, 11:21)
(21 : 42)
Жок Осијек - Осијек
27/12/2019 17:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
9 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:13, 21:17)
(42 : 30)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 18:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

4. коло    

10 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
11 Жок Осијек - Осијек
 
2 - 0
(21:17, 21:6)
(42 : 23)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
27/12/2019 21:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
12 БЕОГРАД - Београд
 
2 - 1
(17:21, 21:18, 15:5)
(53 : 44)
ГРАДИШКА - Градишка
28/12/2019 08:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

5. коло    

13 ГРАДИШКА - Градишка
 
- СЛОБОДАН
14 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(14:21, 15:21)
(29 : 42)
Жок Осијек - Осијек
28/12/2019 12:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
15 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
0 - 2
(9:21, 21:23)
(30 : 44)
БЕОГРАД - Београд
28/12/2019 11:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Б


1. коло    

1 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
- СЛОБОДАН
2 МЕРКУР - Бачка Паланка
 
0 - 2
(10:21, 15:21)
(25 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
27/12/2019 09:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
3 ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
 
2 - 0
(21:6, 21:7)
(42 : 13)
Летњиковац Volley - Шабац
27/12/2019 10:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

2. коло    

4 Летњиковац Volley - Шабац
 
- СЛОБОДАН
5 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
2 - 0
(21:18, 21:18)
(42 : 36)
МЕРКУР - Бачка Паланка
27/12/2019 13:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
6 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
1 - 2
(25:23, 19:21, 12:15)
(56 : 59)
ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
27/12/2019 14:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

3. коло    

7 МЕРКУР - Бачка Паланка
 
- СЛОБОДАН
8 ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
 
2 - 0
(21:9, 21:7)
(42 : 16)
ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
27/12/2019 17:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
9 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(19:21, 9:21)
(28 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
27/12/2019 18:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

4. коло    

10 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
11 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
 
0 - 2
(19:21, 18:21)
(37 : 42)
Летњиковац Volley - Шабац
27/12/2019 21:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
12 МЕРКУР - Бачка Паланка
 
0 - 2
(9:21, 8:21)
(17 : 42)
ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
28/12/2019 08:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

5. коло    

13 ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
 
- СЛОБОДАН
14 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:6, 21:12)
(42 : 18)
ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
28/12/2019 12:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
15 Летњиковац Volley - Шабац
 
0 - 2
(20:22, 13:21)
(33 : 43)
МЕРКУР - Бачка Паланка
28/12/2019 11:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Ц


1. коло    

1 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
- СЛОБОДАН
2 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
0 - 2
(18:21, 14:21)
(32 : 42)
СТАР - Нови сад
27/12/2019 11:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
3 КАКАЊ - Какањ
 
2 - 0
(21:12, 21:18)
(42 : 30)
ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
27/12/2019 12:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

2. коло    

4 ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
 
- СЛОБОДАН
5 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
0 - 2
(12:21, 11:21)
(23 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
27/12/2019 15:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
6 СТАР - Нови сад
 
2 - 0
(21:10, 21:19)
(42 : 29)
КАКАЊ - Какањ
27/12/2019 16:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

3. коло    

7 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
- СЛОБОДАН
8 КАКАЊ - Какањ
 
0 - 2
(15:21, 19:21)
(34 : 42)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
27/12/2019 19:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
9 ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
 
0 - 2
(22:24, 17:21)
(39 : 45)
СТАР - Нови сад
27/12/2019 20:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

4. коло    

10 СТАР - Нови сад
 
- СЛОБОДАН
11 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
 
2 - 0
(21:14, 21:5)
(42 : 19)
ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
28/12/2019 09:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
12 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:11, 21:19)
(42 : 30)
КАКАЊ - Какањ
28/12/2019 10:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

5. коло    

13 КАКАЊ - Какањ
 
- СЛОБОДАН
14 СТАР - Нови сад
 
2 - 0
(21:9, 21:14)
(42 : 23)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
28/12/2019 14:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6
15 ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
 
0 - 2
(10:21, 19:21)
(29 : 42)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
28/12/2019 13:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 6

КАДЕТКИЊЕ 2003 - Група Д


1. коло    

1 ВИДОВДАН - Грачаница
 
- СЛОБОДАН
2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 1
(16:21, 21:16, 15:13)
(52 : 50)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 11:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
3 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 0
(21:8, 21:15)
(42 : 23)
ЦРЊАНСКИ - Београд
27/12/2019 12:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

2. коло    

4 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
- СЛОБОДАН
5 ВИДОВДАН - Грачаница
 
0 - 2
(17:21, 18:21)
(35 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
27/12/2019 15:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
6 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 1
(14:21, 21:6, 15:13)
(50 : 40)
ЖОК Орашје - Орашје
27/12/2019 16:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

3. коло    

7 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
- СЛОБОДАН
8 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 1
(21:16, 18:21, 15:8)
(54 : 45)
ВИДОВДАН - Грачаница
27/12/2019 19:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
9 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
0 - 2
(9:21, 17:21)
(26 : 42)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 20:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

4. коло    

10 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
11 ВИДОВДАН - Грачаница
 
0 - 2
(18:21, 14:21)
(32 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
28/12/2019 09:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
12 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 0
(21:18, 21:8)
(42 : 26)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2019 10:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

5. коло    

13 ЖОК Орашје - Орашје
 
- СЛОБОДАН
14 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:10, 21:12)
(42 : 22)
ВИДОВДАН - Грачаница
28/12/2019 14:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7
15 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
28/12/2019 13:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ - Терен 7

КАДЕТКИЊЕ 2004 - Група А


1. коло    

1 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:9, 21:11)
(42 : 20)
ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ - Београд
27/12/2019 10:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
2 ГОРШТАК - Колашин
 
1 - 2
(18:21, 23:21, 11:15)
(52 : 57)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 09:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

2. коло    

3 ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ - Београд
 
2 - 1
(13:21, 21:18, 15:12)
(49 : 51)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/12/2019 13:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
4 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
 
2 - 0
(21:12, 23:21)
(44 : 33)
ГОРШТАК - Колашин
27/12/2019 14:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

3. коло    

5 ГОРШТАК - Колашин
 
2 - 0
(22:20, 21:14)
(43 : 34)
ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ - Београд
27/12/2019 17:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
6 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(12:21, 9:21)
(21 : 42)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
27/12/2019 18:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

КАДЕТКИЊЕ 2004 - Група Б


1. коло    

1 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(14:21, 14:21)
(28 : 42)
БЕОГРАД - Београд
27/12/2019 11:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
2 КОЗАРА - Градишка
 
2 - 0
(21:16, 21:10)
(42 : 26)
ФОК - Нови Сад
27/12/2019 12:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

2. коло    

3 БЕОГРАД - Београд
 
2 - 0
(21:14, 21:11)
(42 : 25)
ФОК - Нови Сад
27/12/2019 15:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
4 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(18:21, 12:21)
(30 : 42)
КОЗАРА - Градишка
27/12/2019 16:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

3. коло    

5 КОЗАРА - Градишка
 
1 - 2
(12:21, 21:14, 4:15)
(37 : 50)
БЕОГРАД - Београд
27/12/2019 19:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
6 ФОК - Нови Сад
 
2 - 0
(21:17, 22:20)
(43 : 37)
СРЕМ - Сремска Митровица
27/12/2019 20:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

ГРУПА Ф - разигравање 1/2


1. коло    

1 СПАС - Београд
 
0 - 2
(16:21, 21:23)
(37 : 44)
МЛАДИ РАДНИК - Пожаревац
28/12/2019 13:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
2 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
0 - 2
(18:21, 13:21)
(31 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
28/12/2019 14:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

2. коло    

3 МЛАДИ РАДНИК - Пожаревац
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
0 - 2
(7:21, 17:21)
(24 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
4 СПАС - Београд
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(22:20, 21:13)
(43 : 33)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек

3. коло    

5 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ - Клек
 
0 - 2
(13:21, 15:21)
(28 : 42)
МЛАДИ РАДНИК - Пожаревац
28/12/2019 19:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
6 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
2 - 1
(21:18, 20:22, 15:1)
(56 : 41)
СПАС - Београд
28/12/2019 18:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

ГРУПА Г - за пласман 9-17


1. коло    

1 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
- СЛОБОДАН
2 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
2 - 0
(21:0, 21:0)
(42 : 0)
СРБИЈА - Србија
28/12/2019 17:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
3 ВРБАС - Врбас
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(21:6, 21:9)
(42 : 15)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд

2. коло    

4 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
- СЛОБОДАН
5 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(21:10, 23:21)
(44 : 31)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
6 СРБИЈА - Србија
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(21:0, 21:0)
(42 : 0)
ВРБАС - Врбас

3. коло    

7 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
- СЛОБОДАН
8 ВРБАС - Врбас
 
0 - 2
(14:21, 10:21)
(24 : 42)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/12/2019 15:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
9 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
0 - 2
(9:21, 4:21)
(13 : 42)
СРБИЈА - Србија

4. коло    

10 СРБИЈА - Србија
 
- СЛОБОДАН
11 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:9, 21:3)
(42 : 12)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
28/12/2019 17:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
12 ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
 
2 - 0
(21:15, 21:14)
(42 : 29)
ВРБАС - Врбас
28/12/2019 20:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

5. коло    

13 ВРБАС - Врбас
 
- СЛОБОДАН
14 СРБИЈА - Србија
 
0 - 2
(0:21, 0:21)
(0 : 42)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/12/2019 21:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10
15 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
0 - 2
(11:21, 8:21)
(19 : 42)
ОК СПАРТАК Љиг - Љиг
28/12/2019 15:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 10

ГРУПА Х - за пласман 9-17


1. коло    

1 БАВАНИШТЕ - Баваниште
 
2 - 0
(21:16, 21:19)
(42 : 35)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 13:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
2 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
0 - 2
(8:21, 7:21)
(15 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/12/2019 14:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

2. коло    

3 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
0 - 2
(4:21, 6:21)
(10 : 42)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
4 БАВАНИШТЕ - Баваниште
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(21:14, 21:8)
(42 : 22)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад

3. коло    

5 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ - Нови Сад
 
0 - 2
(9:21, 13:21)
(22 : 42)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 19:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9
6 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
 
2 - 0
(21:7, 21:18)
(42 : 25)
БАВАНИШТЕ - Баваниште
28/12/2019 18:00
ЂАЧКО ИГРАЛИШТЕ, Терен 9

ГРУПА М - разигравање 1/2


1. коло    

1 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:9, 21:16)
(42 : 25)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 08:00
СПЕНС - Терен 3
2 СРЕМ - Сремска Митровица
 
0 - 2
(14:21, 20:22)
(34 : 43)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
28/12/2019 09:00
СПЕНС - Терен 3

2. коло    

3 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
1 - 2
(21:14, 18:21, 13:15)
(52 : 50)
ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
28/12/2019 12:00
СПЕНС - Терен 3
4 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
 
2 - 0
(21:6, 21:12)
(42 : 18)
СРЕМ - Сремска Митровица
28/12/2019 13:00
СПЕНС - Терен 3

3. коло    

5 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 1
(22:20, 17:21, 15:13)
(54 : 54)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 16:00
СПЕНС - Терен 3
6 ОК СТЕРИЈА - БЕОГРАД
 
1 - 2
(15:21, 21:13, 8:15)
(44 : 49)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
28/12/2019 17:00
СПЕНС - Терен 3

ГРУПА Н - разигравање 1/2


1. коло    

1 ПАРТИЗАН - Београд
 
2 - 0
(21:18, 21:18)
(42 : 36)
ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
28/12/2019 10:00
СПЕНС - Терен 3
2 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
2 - 1
(21:17, 15:21, 15:7)
(51 : 45)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
28/12/2019 11:00
СПЕНС - Терен 3

2. коло    

3 ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
 
2 - 1
(21:23, 21:10, 15:6)
(57 : 39)
ОК ЗАСЛОН - Шабац
28/12/2019 19:00
СПЕНС - Терен 3
4 ПАРТИЗАН - Београд
 
2 - 0
(21:15, 21:19)
(42 : 34)
ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
28/12/2019 18:00
СПЕНС - Терен 3

3. коло    

5 ОК АС БАТАЈНИЦА - Батајница
 
0 - 2
(16:21, 17:21)
(33 : 42)
ОМЛАДИНАЦ - Нови Бановци
28/12/2019 14:00
СПЕНС - Терен 3
6 ОК ЗАСЛОН - Шабац
 
0 - 2
(16:21, 16:21)
(32 : 42)
ПАРТИЗАН - Београд
28/12/2019 15:00
СПЕНС - Терен 3

ГРУПА П - за пласман 9-25


1. коло    

1 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:6, 21:6)
(42 : 12)
VC VERGINA - Thessaloniki
28/12/2019 08:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ - Терен 8
2 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
0 - 2
(11:21, 15:21)
(26 : 42)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
28/12/2019 09:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ - Терен 8

2. коло    

3 VC VERGINA - Thessaloniki
 
0 - 2
(12:21, 5:21)
(17 : 42)
ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
28/12/2019 14:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ - Терен 8
4 ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
 
2 - 0
(21:14, 21:16)
(42 : 30)
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
28/12/2019 15:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ - Терен 8

3. коло    

5 ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - Београд
 
2 - 0
(21:18, 21:16)
(42 : 34)
VC VERGINA - Thessaloniki
28/12/2019 18:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ - Терен 8
6 ЦРВЕНА ЗВИЈЕЗДА - Обудовац
 
2 - 1
(21:12, 13:21, 15:11)
(49 : 44)
ХЕРЦЕГОВИНА - Равни Тополовац
28/12/2019 19:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ - Терен 8

ГРУПА Ж - за пласман 9-25


1. коло    

1 ОК АС Београд - Београд
 
0 - 2
(16:21, 8:21)
(24 : 42)
ВИЗУРА - Београд
28/12/2019 12:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
2 ЖОК Орашје - Орашје
 
2 - 1
(21:17, 12:21, 15:7)
(48 : 45)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
28/12/2019 13:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

2. коло    

3 ВИЗУРА - Београд
 
2 - 0
(21:5, 21:15)
(42 : 20)
ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
28/12/2019 16:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
4 ОК АС Београд - Београд
 
0 - 2
(17:21, 13:21)
(30 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2019 17:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

3. коло    

5 ЖОК Орашје - Орашје
 
1 - 2
(13:21, 21:15, 12:15)
(46 : 51)
ВИЗУРА - Београд
28/12/2019 20:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
6 ПАНОНИЈА - Бачка Паланка
 
0 - 2
(16:21, 19:21)
(35 : 42)
ОК АС Београд - Београд
28/12/2019 21:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

ГРУПА Ј - за пласман 9-25


1. коло    

1 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
2 - 0
(21:8, 21:8)
(42 : 16)
КАКАЊ - Какањ
28/12/2019 10:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8
2 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
1 - 2
(21:12, 16:21, 15:17)
(52 : 50)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 11:00
ЈОВАН ПОПОВИЋ, Терен 8

2. коло    

3 КАКАЊ - Какањ
 
2 - 0
(21:0, 21:0)
(42 : 0)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 16:00
СПЕНС, Терен 5
4 ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
 
0 - 2
(18:21, 19:21)
(37 : 42)
БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
28/12/2019 17:00
СПЕНС, Терен 5

3. коло    

5 БЛОК-АУТ - БЕОГРАД
 
2 - 0
(21:9, 21:9)
(42 : 18)
КАКАЊ - Какањ
28/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 5
6 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
 
0 - 2
(17:21, 13:21)
(30 : 42)
ЈЕДИНСТВО - Стара Пазова
28/12/2019 20:00
СПЕНС, Терен 3

ГРУПА К - за пласман 9-25


1. коло    

1 ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
 
- СЛОБОДАН
2 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
 
2 - 0
(23:21, 21:8)
(44 : 29)
БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
28/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 3
3 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(21:9, 22:20)
(43 : 29)
ЦРЊАНСКИ - Београд

2. коло    

4 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
- СЛОБОДАН
5 ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 1
(15:21, 21:15, 15:13)
(51 : 49)
ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
6 БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
0 - 2
(11:21, 20:22)
(31 : 43)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци

3. коло    

7 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
 
- СЛОБОДАН
8 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
1 - 2
(21:18, 19:21, 10:15)
(50 : 54)
ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
28/12/2019 14:00
СПЕНС, Терен 5
9 ЦРЊАНСКИ - Београд
ПРЕНОСИ СЕ РЕЗУЛТАТ ИЗ ГРУПНЕ ФАЗЕ
2 - 0
(21:11, 21:18)
(42 : 29)
БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци

4. коло    

10 БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
 
- СЛОБОДАН
11 ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
 
2 - 1
(21:15, 16:21, 15:8)
(52 : 44)
ЦРЊАНСКИ - Београд
28/12/2019 21:00
СПЕНС, Терен 5
12 ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
 
2 - 0
(21:18, 21:19)
(42 : 37)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
28/12/2019 19:00
СПЕНС, Терен 5

5. коло    

13 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
 
- СЛОБОДАН
14 БРЕЗОВИЦА - Општина Штрпци
 
0 - 2
(8:21, 11:21)
(19 : 42)
ВЕЛЕЖ Невесиње - Невесиње
28/12/2019 18:00
СПЕНС, Терен 5
15 ЦРЊАНСКИ - Београд
 
0 - 2
(16:21, 15:21)
(31 : 42)
ЖОК НОВИ САД - Нови Сад
28/12/2019 15:00
СПЕНС, Терен 5

ГРУПА - пласман 9-12 места


1. коло    

1 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Победник заузима 9 место
0 - 2
(8:21, 12:21)
(20 : 42)
ЖОК Орашје - Орашје
28/12/2019 16:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ -Терен 7
2 МЕРКУР - Бачка Паланка
Победник заузима 9 место
1 - 2
(21:17, 9:21, 11:15)
(41 : 53)
ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
28/12/2019 17:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ -Терен 7

2. коло    

3 ЖОК Орашје - Орашје
Утакмица се не игра
- ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
4 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Утакмица се не игра
- МЕРКУР - Бачка Паланка

3. коло    

5 МЕРКУР - Бачка Паланка
Утакмица се не игра
- ЖОК Орашје - Орашје
6 ОК ПРОЛЕТЕР - ЛОЗНИЦА
Утакмица се не игра
- ПРОЛЕТЕР - Зрењанин

ГРУПА - пласман 13-16 места


1. коло    

1 ГРАДИШКА - Градишка
Победник заузима 13 место
1 - 2
(18:21, 21:6, 13:15)
(52 : 42)
ЦРЊАНСКИ - Београд
28/12/2019 18:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ -Терен 7
2 Летњиковац Volley - Шабац
Победник заузима 13 место
1 - 2
(21:13, 18:21, 13:15)
(52 : 49)
КАКАЊ - Какањ
28/12/2019 19:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ -Терен 7

2. коло    

3 ЦРЊАНСКИ - Београд
Утакмица се не игра
- КАКАЊ - Какањ
4 ГРАДИШКА - Градишка
Утакмица се не игра
- Летњиковац Volley - Шабац

3. коло    

5 Летњиковац Volley - Шабац
Утакмица се не игра
- ЦРЊАНСКИ - Београд
6 КАКАЊ - Какањ
Утакмица се не игра
- ГРАДИШКА - Градишка

ГРУПА - пласман 17-20 места


1. коло    

1 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Победник заузима 17 место
0 - 2
(18:21, 17:21)
(35 : 42)
ВИДОВДАН - Грачаница
28/12/2019 20:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ -Терен 7
2 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
Победник заузима 17 место
0 - 2
(0:21, 0:21)
(0 : 42)
ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
28/12/2019 20:00
ИСИДОРА СЕКУЛИЋ -Терен 6

2. коло    

3 ВИДОВДАН - Грачаница
Утакмица се не игра
- ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
4 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Утакмица се не игра
- ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак

3. коло    

5 ХАН ПИЈЕСАК - Хан Пијесак
Утакмица се не игра
- ВИДОВДАН - Грачаница
6 ВОЛЕРО Цирих - Швајцарска
Утакмица се не игра
- ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад

ГРУПА - пласман 5 - 8 места


1. коло    

1 СРЕМ - Сремска Митровица
Утакмица се не игра
- ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ - Београд
2 ГОРШТАК - Колашин
Утакмица се не игра
- ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад

2. коло    

3 ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ - Београд
 
0 - 2
(7:21, 12:21)
(19 : 42)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/12/2019 22:00
СПЕНС - Терен 2
4 СРЕМ - Сремска Митровица
 
2 - 0
(21:18, 21:10)
(42 : 28)
ГОРШТАК - Колашин
28/12/2019 21:00
СПЕНС - Терен 2

3. коло    

5 ГОРШТАК - Колашин
Утакмица се не игра
- ФЕНИКС ЧУКАРИЧКИ - Београд
6 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Утакмица се не игра
- СРЕМ - Сремска Митровица