Мини лига 1-4 место Мини лига 5-8 место Мини лига 9-12 место Мини лига 13-16 место

Мини лига 1-4 место


1. коло    

557 КИКИНДА - Кикинда
Joвановић Љ.-Сушић Р.
3 - 2
(25:18, 25:19, 21:25, 22:25, 15:7)
(108 : 94)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
558 ВЕСТ - Шид
Петровић Л.-Цвијетић-Вујић А.
2 - 3
(25:21, 25:23, 13:25, 22:25, 11:15)
(96 : 109)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад

2. коло    

559 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Мартић И.-Субић Т.
1 - 3
(25:23, 26:28, 20:25, 19:25)
(90 : 101)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
13/03/2020 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
560 КИКИНДА - Кикинда
Јовановић Љ.-Јовановић М.
3 - 2
(25:14, 22:25, 21:25, 25:12, 15:10)
(108 : 86)
ВЕСТ - Шид
15/03/2020 14:00
Кикинда, ОШ Жарко Зрењанин

3. коло    

561 ВЕСТ - Шид
 
- СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
562 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
 
- КИКИНДА - Кикинда

4. коло    

563 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- КИКИНДА - Кикинда
564 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
 
- ВЕСТ - Шид

5. коло    

565 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
 
- СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
566 ВЕСТ - Шид
 
- КИКИНДА - Кикинда

6. коло    

567 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
 
- ВЕСТ - Шид
568 КИКИНДА - Кикинда
 
- ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад

Мини лига 5-8 место


1. коло    

569 ПАРТИЗАН 2 - Бач
Хорн С.-Маленица В.
0 - 3
(24:26, 20:25, 22:25)
(66 : 76)
КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
570 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
Берковић Б.-Арсенијевић О.
0 - 3
(22:25, 25:27, 17:25)
(64 : 77)
МЛАДОСТ - Турија
11/03/2020 20:00
Турија, Хала спортова

2. коло    

571 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
Грандић В.-Тадић А.
2 - 3
(17:25, 23:25, 30:28, 25:19, 12:15)
(107 : 112)
МЛАДОСТ - Турија
15/03/2020 17:00
Клек, ХС Милош Грбић
572 ПАРТИЗАН 2 - Бач
Ушјак М.-Телебак Ј.
- МЛАДОСТ 1973 - Омољица
14/03/2020 13:00
Бач, ОШ Вук Караџић

3. коло    

573 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
 
- КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
574 МЛАДОСТ - Турија
 
- ПАРТИЗАН 2 - Бач

4. коло    

575 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
 
- ПАРТИЗАН 2 - Бач
576 МЛАДОСТ - Турија
 
- МЛАДОСТ 1973 - Омољица

5. коло    

577 МЛАДОСТ - Турија
 
- КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
578 МЛАДОСТ 1973 - Омољица
 
- ПАРТИЗАН 2 - Бач

6. коло    

579 КЛЕК СРБИЈАШУМЕ 2 - Клек
 
- МЛАДОСТ 1973 - Омољица
580 ПАРТИЗАН 2 - Бач
 
- МЛАДОСТ - Турија

Мини лига 9-12 место


1. коло    

581 ХАЈДУК - Кула
Ђурић Н.-Анђелковић В.
3 - 1
(25:23, 25:27, 25:21, 25:17)
(100 : 88)
ИНЂИЈА - Инђија
582 СЛОВЕН - Рума
Маринковић Ј.-Мишљијевић А.
3 - 1
(25:22, 25:19, 24:26, 25:21)
(99 : 88)
ВРБАС - Врбас

2. коло    

583 ИНЂИЈА - Инђија
Лихтлер И.-Кондић К.
1 - 3
(17:25, 17:25, 25:19, 23:25)
(82 : 94)
ВРБАС - Врбас
15/03/2020 16:15
Инђија, Хала спортова
584 ХАЈДУК - Кула
Танчић Т.-Дабетић К.
3 - 1
(25:11, 25:22, 23:25, 25:19)
(98 : 77)
СЛОВЕН - Рума
14/03/2020 16:30
Кула, ОШ Петефи Бригада

3. коло    

585 СЛОВЕН - Рума
 
- ИНЂИЈА - Инђија
586 ВРБАС - Врбас
 
- ХАЈДУК - Кула

4. коло    

587 ИНЂИЈА - Инђија
 
- ХАЈДУК - Кула
588 ВРБАС - Врбас
 
- СЛОВЕН - Рума

5. коло    

589 ВРБАС - Врбас
 
- ИНЂИЈА - Инђија
590 СЛОВЕН - Рума
 
- ХАЈДУК - Кула

6. коло    

591 ИНЂИЈА - Инђија
 
- СЛОВЕН - Рума
592 ХАЈДУК - Кула
 
- ВРБАС - Врбас

Мини лига 13-16 место


1. коло    

593 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Јолдић Т.-Каран М.
3 - 0
(25:12, 25:10, 25:14)
(75 : 36)
БОТАФОГО - Нови Сад
594 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
Божичковић Д.-Кондић К.
3 - 0
(25:10, 25:11, 25:13)
(75 : 34)
МАГЛИЋ 1953 - Маглић

2. коло    

595 БОТАФОГО - Нови Сад
Крга Ј.-Јолдић Т.
- МАГЛИЋ 1953 - Маглић
15/03/2020 12:00
Нови Сад, ТШ М.Марић-Ајнштајн
596 НОВИ САД 2 - Нови Сад
Угарковић Ј.-Фораи А.
- ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
15/03/2020 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала

3. коло    

597 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
 
- БОТАФОГО - Нови Сад
598 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
 
- НОВИ САД 2 - Нови Сад

4. коло    

599 БОТАФОГО - Нови Сад
 
- НОВИ САД 2 - Нови Сад
600 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
 
- ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова

5. коло    

601 МАГЛИЋ 1953 - Маглић
 
- БОТАФОГО - Нови Сад
602 ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
 
- НОВИ САД 2 - Нови Сад

6. коло    

603 БОТАФОГО - Нови Сад
 
- ЈЕДИНСТВО 2 - Стара Пазова
604 НОВИ САД 2 - Нови Сад
 
- МАГЛИЋ 1953 - Маглић