Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке

Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениорке


1. коло    

902 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Ђурђевић Н.-Нешковић С.
Д/К: Ђуричин А.
3 - 0
(25:12, 25:16, 25:17)
(75 : 45)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/10/2020 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
903 СТАР - Нови Сад
Салај Н.-Мастиловић Г.
Д/К: Витасовић Г.
3 - 0
(25:17, 25:19, 28:26)
(78 : 62)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
04/10/2020 15:00
Петроварадин, Хала спортова
904 ФУТОГ - Футог
Чодановић Н.-Зељуг М.
Д/К: Милаковић Ј.
2 - 3
(26:28, 23:25, 25:22, 25:18, 16:18)
(115 : 111)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
03/10/2020 17:00
Футог, Хала спортова
905 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Каран М.-Танасковић С.
Д: Поповић М.
0 - 3
(16:25, 14:25, 15:25)
(45 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
03/10/2020 18:00
Сомбор, ХС Мостонга
906 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Јокић Ј.-Гавровски Д.
Д: Хардомеља В.
1 - 3
(21:25, 16:25, 25:17, 19:25)
(81 : 92)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
04/10/2020 13:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
907 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Мирков М.-Димовић В.
Д/К: Витасовић Г.
1 - 3
(15:25, 13:25, 25:23, 18:25)
(71 : 98)
СЛАВИЈА - Нови Сад
03/10/2020 20:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар

2. коло    

908 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Петровић Л.-Дубљевић М.
Д: Антонић С.
2 - 3
(22:25, 25:21, 22:25, 25:20, 10:15)
(104 : 106)
СЛАВИЈА - Нови Сад
10/10/2020 14:45
Петроварадин, Хала спортова
909 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М.
КД: Ковачић З.
3 - 2
(21:25, 25:22, 23:25, 25:14, 16:14)
(110 : 100)
СТАР - Нови Сад
10/10/2020 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
910 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Пантић Б.-Субић Т.
КД: Ћурић Б.
1 - 3
(21:25, 7:25, 25:17, 15:25)
(68 : 92)
ФУТОГ - Футог
11/10/2020 18:00
Зрењанин, СХ Медисон
911 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Дивијачки Ма.-Угарковић Ј.
КД: Анђелковић В.
3 - 0
(25:13, 25:15, 25:16)
(75 : 44)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
10/10/2020 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
912 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Давидовић И.-Салај Н.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:14, 25:20, 25:19)
(75 : 53)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
10/10/2020 17:00
Футог, Хала спортова
913 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Драгашевић В.-Јовановић В.
КД: Јањевић Д.
3 - 1
(26:24, 25:23, 23:25, 25:20)
(99 : 92)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
11/10/2020 12:45
Панчево, СШ Јосиф Панчић

3. коло    

914 СТАР - Нови Сад
Милић М.-Димовић В.
КД: Ђуричин А.
3 - 2
(25:23, 22:25, 24:26, 28:26, 15:10)
(114 : 110)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
18/10/2020 15:00
Петроварадин, Хала спортова
915 ФУТОГ - Футог
Миоч А.-Угарковић Ј.
КД: Шибул М.
3 - 1
(25:22, 25:21, 22:25, 25:18)
(97 : 86)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
28/10/2020 21:30
Футог, Хала спортова
916 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Танчић Т.-Пинтер Д.
КД: Анђелковић В.
0 - 3
(22:25, 13:25, 20:25)
(55 : 75)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
17/10/2020 19:00
Сомбор, ХС Мостонга
917 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Зељуг М.-Јокић Ј.
КД: Ћурић Б.
1 - 3
(19:25, 13:25, 26:24, 9:25)
(67 : 99)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
17/10/2020 12:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
918 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Субић Т.-Петровић Л.
Д: Хорват К.
0 - 3
(17:25, 20:25, 14:25)
(51 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
17/10/2020 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
919 СЛАВИЈА - Нови Сад
Гавровски Д.-Чодановић Н.
КД: Милаковић Ј.
2 - 3
(21:25, 24:26, 25:22, 25:21, 10:15)
(105 : 109)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
18/10/2020 19:00
Петроварадин, Хала спортова

4. коло    

920 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танчић Т.-Ђурић Н.
КД: Милаковић Ј.
3 - 1
(23:25, 25:16, 25:23, 25:15)
(98 : 79)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
24/10/2020 14:45
Петроварадин, Хала спортова
921 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Нешковић С.-Хас В.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:19, 25:14, 25:18)
(75 : 51)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
25/10/2020 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
922 СТАР - Нови Сад
Петровић Л.-Пејовић Б.
Д: Антонић С.
1 - 3
(18:25, 25:22, 18:25, 13:25)
(74 : 97)
ФУТОГ - Футог
25/10/2020 15:00
Петроварадин, Хала спортова
923 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Гавровски Д.-Чодановић Н.
Д: Салатић М.
0 - 3
(22:25, 11:25, 14:25)
(47 : 75)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
24/10/2020 20:30
Зрењанин, СХ Кристална дворана
924 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Угарковић Ј.-Пантић Б.
КД: Ћурић Б.
3 - 0
(25:19, 25:14, 28:26)
(78 : 59)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
24/10/2020 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
925 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Субић Т.-Дубљевић М.
КД: Ђуричин А.
3 - 2
(25:16, 25:27, 19:25, 25:21, 15:8)
(109 : 97)
СЛАВИЈА - Нови Сад
24/10/2020 17:00
Футог, Хала спортова

5. коло    

926 ФУТОГ - Футог
Пејовић Б.-Петровић Л.
КД: Шибул М.
1 - 3
(25:22, 21:25, 18:25, 20:25)
(84 : 97)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
31/10/2020 17:00
Футог, Хала спортова
927 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Миоч А.-Угарковић Ј.
КД: Анђелковић В.
1 - 3
(22:25, 11:25, 25:21, 19:25)
(77 : 96)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
31/10/2020 13:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
928 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Јовановић В.-Дивијачки М.
Д: Поповић М.
2 - 3
(21:25, 25:20, 25:19, 23:25, 7:15)
(101 : 104)
СТАР - Нови Сад
01/11/2020 14:30
Сомбор, ХС Мостонга
929 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Каран М.-Субић Т.
Д: Хорват К.
3 - 1
(25:23, 17:25, 25:23, 25:22)
(92 : 93)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
31/10/2020 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
930 СЛАВИЈА - Нови Сад
Пантић Б.-Давидовић И.
КД: Ђуричин А.
1 - 3
(25:21, 21:25, 22:25, 14:25)
(82 : 96)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
31/10/2020 13:00
Петроварадин, Хала спортова
931 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Чодановић Н.-Шаш А.
КД: Јањевић Д.
1 - 3
(24:26, 25:22, 23:25, 15:25)
(87 : 98)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
01/11/2020 12:00
Панчево, ХС Стрелиште

6. коло    

932 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Mирков М.-Милић М.
КД: Ђуричин А.
3 - 1
(26:24, 11:25, 25:21, 25:17)
(87 : 87)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
07/11/2020 15:00
Петроварадин, Хала спортова
933 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:11, 25:21, 25:18)
(75 : 50)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
08/11/2020 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
934 СТАР - Нови Сад
Гавровски Д.-Чодановић Н.
КД: Витасовић Г.
3 - 2
(25:23, 25:20, 21:25, 18:25, 15:12)
(104 : 105)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
08/11/2020 17:45
Петроварадин, Хала спортова
935 ФУТОГ - Футог
Угарковић Ј.-Дубљевић М.
КД: Ћурић Б.
2 - 3
(25:23, 25:27, 12:25, 25:14, 9:15)
(96 : 104)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
07/11/2020 17:00
Футог, Хала спортова
936 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Давидовић И.-Дубљевић М.
Д: Салатић М.
0 - 3
(21:25, 18:25, 24:26)
(63 : 76)
СЛАВИЈА - Нови Сад
07/11/2020 20:00
Зрењанин, СХ Медисон
937 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Шаш А.-Јокић Ј.
КД: Милаковић Ј.
3 - 0
(25:19, 25:20, 25:21)
(75 : 60)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
07/11/2020 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић

7. коло    

938 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Ђурић Н.-Пинтер Д.
КД: Анђелковић В.
2 - 3
(25:17, 16:25, 17:25, 25:22, 15:17)
(98 : 106)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
15/11/2020 17:00
Сомбор, ХС Мостонга
939 СЛАВИЈА - Нови Сад
Танчић Т.-Мастиловић Г.
Д: Антонић С.
2 - 3
(25:20, 19:25, 21:25, 25:22, 10:15)
(100 : 107)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
15/11/2020 17:00
Петроварадин, Хала спортова
940 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Субић Т.-Дивијачки М.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(26:24, 25:22, 25:23)
(76 : 69)
СТАР - Нови Сад
15/11/2020 14:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
941 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Салај Н.-Мартић И.
КД: Милаковић Ј.
0 - 3
(14:25, 25:27, 20:25)
(59 : 77)
ФУТОГ - Футог
14/11/2020 12:45
Сремска Каменица, ХС Едуконс
942 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Маринковић И.-Миловац Д.
Д: Хорват К.
3 - 0
(25:17, 25:19, 25:17)
(75 : 53)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
15/11/2020 12:00
Панчево, ТШ Јосиф Панчић
943 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Мирков М.-Милић М.
Д: Поповић М.
1 - 3
(23:25, 25:21, 17:25, 18:25)
(83 : 96)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
14/11/2020 20:00
Футог, Хала спортова

8. коло    

944 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Миловац Д.-Маринковић И.
КД: Ћурић Б.
1 - 3
(17:25, 20:25, 25:22, 16:25)
(78 : 97)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
22/11/2020 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
945 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Хас В.-Ђурђевић Н.
КД: Ковачић З.
1 - 3
(23:25, 18:25, 25:18, 22:25)
(88 : 93)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
22/11/2020 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
946 СТАР - Нови Сад
Пантић Б.-Шаш А.
Д: Хардомеља В.
0 - 3
(26:28, 19:25, 10:25)
(55 : 78)
СЛАВИЈА - Нови Сад
29/01/2021 17:30
Петроварадин, Хала спортова
947 ФУТОГ - Футог
Дубљевић М.-Драгашевић В.
КД: Глушац Г.
3 - 0
(25:16, 25:16, 25:15)
(75 : 47)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Футог, Хала спортова
948 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Танчић Т.-Ђурић Н.
Д: Поповић М.
3 - 0
(26:24, 25:17, 31:29)
(82 : 70)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
28/01/2021 19:15
Сомбор, ХС Мостонга
949 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Димовић В.-Мирков М.
Д: Салатић М.
0 - 3
(18:25, 13:25, 21:25)
(52 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
21/11/2020 15:30
Зрењанин, СХ Кристална дворана

9. коло    

950 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Субић Т.-Салај Н.
0 - 3
(8:25, 22:25, 23:25)
(53 : 75)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
30/01/2021 21:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
951 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Мартић И.-Драгашевић В.
2 - 3
(25:16, 25:19, 23:25, 23:25, 10:15)
(106 : 100)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
30/01/2021 17:00
Футог, Хала спортова
952 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Зељуг М.-Чодановић Н.
3 - 0
(25:23, 25:21, 25:18)
(75 : 62)
СТАР - Нови Сад
30/01/2021 12:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
953 СЛАВИЈА - Нови Сад
Јокић Ј.-Гавровски Д.
3 - 1
(25:13, 23:25, 25:15, 26:24)
(99 : 77)
ФУТОГ - Футог
31/01/2021 18:00
Петроварадин, Хала спортова
954 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
.-Угарковић Ј.
2 - 3
(25:22, 25:23, 19:25, 9:25, 15:17)
(93 : 112)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
30/01/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
955 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Петровић Л.-Пејовић Б.
3 - 2
(23:25, 25:22, 22:25, 25:16, 15:13)
(110 : 101)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
30/01/2021 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић

10. коло    

956 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дубљевић М.-Танасковић С.
КД: Шибул М.
3 - 0
(25:19, 29:27, 25:17)
(79 : 63)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
06/02/2021 12:00
Петроварадин, Хала спортова
957 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Чодановић Н.-Јелисавац Ј.
Д: Хардомеља В.
3 - 2
(23:25, 25:15, 14:25, 25:19, 15:13)
(102 : 97)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
06/02/2021 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
958 СТАР - Нови Сад
Давидовић И.-Драгашевић В.
0 - 3
(17:25, 22:25, 11:25)
(50 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
07/02/2021 17:30
Петроварадин, Хала спортова
959 ФУТОГ - Футог
Пејовић Б.-Петровић Л.
КД: Витасовић Г.
2 - 3
(20:25, 25:12, 25:22, 20:25, 6:15)
(96 : 99)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
06/02/2021 17:00
Футог, Хала спортова
960 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Ђурић Н.-Танчић т.
КД: Анђелковић В.
0 - 3
(20:25, 18:25, 20:25)
(58 : 75)
СЛАВИЈА - Нови Сад
06/02/2021 15:30
Сомбор, ХС Мостонга
961 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Шаш А.-Гавровски Д.
КД: Ћурић Б.
3 - 1
(25:23, 19:25, 25:22, 25:16)
(94 : 86)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
07/02/2021 20:15
Нови Сад, СПЦ Војводина

11. коло    

962 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Шаш А.-Зељуг М.
КД: Витасовић Г.
1 - 3
(24:26, 25:21, 18:25, 14:25)
(81 : 97)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
13/02/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
963 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Јовановић М.-Дубљевић М.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(12:25, 21:25, 18:25)
(51 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
13/02/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
964 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Пантић Б.-Субић Т.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:14, 25:14, 25:23)
(75 : 51)
СТАР - Нови Сад
08/02/2021 20:45
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
965 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Ђурђевић Н.-Хас В.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:12, 25:18, 25:12)
(75 : 42)
ФУТОГ - Футог
13/02/2021 15:00
Футог, Хала спортова
966 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Гавровски Д.-Чодановић Н.
Д: Савановић Н.
3 - 1
(25:17, 21:25, 25:20, 25:18)
(96 : 80)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
13/02/2021 13:00
Банатско Ново Село, Хала спортова
967 СЛАВИЈА - Нови Сад
Угарковић Ј.-Танчић Т.
КД: Анђелковић В.
3 - 2
(15:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:13)
(104 : 106)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
14/02/2021 18:00
Петроварадин, Хала спортова

12. коло    

968 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Tанчић Т.-Ђурић Н.
КД: Анђелковић В.
1 - 3
(16:25, 22:25, 25:21, 22:25)
(85 : 96)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
21/02/2021 20:30
Петроварадин, Хала спортова
969 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Субић Т.-Јовановић М.
Д: Антонић С.
2 - 3
(13:25, 25:18, 21:25, 25:23, 12:15)
(96 : 106)
СТАР - Нови Сад
20/02/2021 12:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
970 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Хас В.-Лазић М.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:21, 25:12, 25:16)
(75 : 49)
ФУТОГ - Футог
20/02/2021 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
971 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Миловац Д.-Драгашевић В.
КД: Милаковић Ј.
2 - 3
(25:19, 22:25, 19:25, 25:16, 10:15)
(101 : 100)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
20/02/2021 15:00
Футог, Хала спортова
972 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Гавровски Д.-Димовић В.
КД: Балинт Р.
3 - 1
(13:25, 25:22, 25:11, 25:22)
(88 : 80)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
20/02/2021 18:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
973 СЛАВИЈА - Нови Сад
Лончар А.-Томашевић М.
КД: Шибул М.
3 - 0
(25:18, 25:19, 25:18)
(75 : 55)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
21/02/2021 18:00
Петроварадин, Хала спортова

13. коло    

974 СЛАВИЈА - Нови Сад
Дубљевић М.-Пантић Б.
КД: Анђелковић В.
3 - 2
(14:25, 25:16, 23:25, 26:24, 15:8)
(103 : 98)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
28/02/2021 19:30
Петроварадин, Хала спортова
975 СТАР - Нови Сад
Лазић М.-Нешковић С.
Д: Милојевић В.
2 - 3
(10:25, 18:25, 25:23, 25:23, 4:15)
(82 : 111)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
27/02/2021 15:00
Петроварадин, Хала спортова
976 ФУТОГ - Футог
Маринковић И.-Миловац Д.
КД: Ћурић Б.
3 - 0
(25:19, 25:14, 25:18)
(75 : 51)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
27/02/2021 17:00
Футог, Хала спортова
977 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Ђурић Н.-Пинтер Д.
Д: Поповић М.
1 - 3
(27:25, 23:25, 24:26, 19:25)
(93 : 101)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
27/02/2021 16:00
Сомбор, ХС Мостонга
978 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Каран М.-Лончар А.
Д: Антонић С.
0 - 3
(19:25, 18:25, 15:25)
(52 : 75)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
27/02/2021 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
979 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Мастиловић Г.-Јовановић В.
КД: Витасовић Г.
0 - 3
(21:25, 21:25, 17:25)
(59 : 75)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
27/02/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар

14. коло    

980 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Маринковић И.-Мартић И.
Д: Хардомеља В.
3 - 2
(23:25, 23:25, 25:12, 25:21, 17:15)
(113 : 98)
СТАР - Нови Сад
06/03/2021 12:15
Петроварадин, Хала спортова
981 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Нешковић С.-Хас В.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:16, 25:17, 25:16)
(75 : 49)
ФУТОГ - Футог
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
982 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Мастиловић Г.-Лончар А.
Д: Антонић С.
0 - 3
(22:25, 24:26, 21:25)
(67 : 76)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
06/03/2021 11:30
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
983 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Димовић В.-Мирков М.
КД: Милаковић Ј.
3 - 0
(25:14, 25:11, 25:21)
(75 : 46)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
984 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Танчић Т.-Каран М.
КД: Анђелковић В.
3 - 1
(25:15, 19:25, 25:15, 25:13)
(94 : 68)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
06/03/2021 17:00
Футог, Хала спортова
985 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Томашевић М.-Милић М.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:14, 27:25, 26:24)
(78 : 63)
СЛАВИЈА - Нови Сад
06/03/2021 18:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај

15. коло    

986 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Милић М.-Димовић В.
КД: Савановић Н.
3 - 0
(25:23, 25:10, 27:25)
(77 : 58)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
13/03/2021 18:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
987 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Лончар А.-Мастиловић Г.
Д: Поповић М.
1 - 3
(11:25, 29:27, 12:25, 14:25)
(66 : 102)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
22/04/2021 16:00
Сомбор, ХС Мостонга
988 ФУТОГ - Футог
Пантић Б.-Драгашевић В.
Д: Антонић С.
3 - 2
(25:18, 25:19, 21:25, 14:25, 15:13)
(100 : 100)
СТАР - Нови Сад
11/03/2021 20:30
Футог, Хала спортова
989 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Миловац Д.-Дивијачки М.
Д: Хардомеља В.
3 - 2
(25:20, 19:25, 25:23, 19:25, 15:13)
(103 : 106)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
13/03/2021 15:45
Нови Сад, СПЦ Војводина
990 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Угарковић Ј.-Томашевић М.
КД: Ђуричин А.
0 - 3
(15:25, 18:25, 22:25)
(55 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
13/03/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
991 СЛАВИЈА - Нови Сад
Маринковић И.-Давидовић И.
КД: Милаковић Ј.
3 - 0
(25:21, 25:22, 25:21)
(75 : 64)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
14/03/2021 16:30
Петроварадин, Хала спортова

16. коло    

992 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Танчић Т.-Каран М.
КД: Анђелковић В.
0 - 3
(22:25, 22:25, 13:25)
(57 : 75)
ФУТОГ - Футог
20/03/2021 12:15
Петроварадин, Хала спортова
993 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Хас В.-Ђурђевић Н.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:17, 25:8, 25:7)
(75 : 32)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
20/03/2021 18:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
994 СТАР - Нови Сад
Јовановић В.-Субић Т.
КД: Витасовић Г.
0 - 3
(23:25, 18:25, 15:25)
(56 : 75)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
21/03/2021 18:30
Петроварадин, Хала спортова
995 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Јовановић М.-Тришић С.
КД: Ћурић Б.
3 - 1
(13:25, 25:13, 25:15, 25:18)
(88 : 71)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
20/03/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
996 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Миловац Д.-Дубљевић М.
Д: Хардомеља В.
3 - 0
(25:23, 26:24, 25:23)
(76 : 70)
СЛАВИЈА - Нови Сад
20/03/2021 17:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
997 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Пејовић Б.-Петровић Л.
Д: Поповић М.
1 - 3
(14:25, 28:26, 19:25, 21:25)
(82 : 101)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
20/03/2021 17:00
Футог, Хала спортова

17. коло    

998 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Јовановић В.-Танасковић С.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:18, 25:15, 25:15)
(75 : 48)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
27/03/2021 17:00
Футог, Хала спортова
999 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Јокић Ј.-Гавровски Д.
КД: Витасовић Г.
0 - 3
(11:25, 13:25, 13:25)
(37 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
27/03/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1000 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Петровић Л.-Пејовић Б.
Д: Антонић С.
3 - 2
(14:25, 25:17, 21:25, 25:10, 15:7)
(100 : 84)
СТАР - Нови Сад
27/03/2021 15:30
Сремска Каменица, ХС Едуконс
1001 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Мастиловић Г.-Драгашевић В.
Д: Поповић М.
3 - 2
(25:21, 22:25, 19:25, 25:12, 15:12)
(106 : 95)
ФУТОГ - Футог
27/03/2021 17:30
Сомбор, ХС Мостонга
1002 СЛАВИЈА - Нови Сад
Субић Т.-Мартић И.
Д: Антонић С.
3 - 1
(23:25, 25:16, 28:26, 25:20)
(101 : 87)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
28/03/2021 19:00
Петроварадин, Хала спортова
1003 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Чодановић Н.-Шаш А.
КД: Јањевић Д.
0 - 3
(20:25, 23:25, 22:25)
(65 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
27/03/2021 18:00
Панчево, ХС Стрелиште

18. коло    

1004 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Шаш А.-Гавровски Д.
Д: Милојевић В.
1 - 3
(25:21, 21:25, 19:25, 22:25)
(87 : 96)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
03/04/2021 12:45
Петроварадин, Хала спортова
1005 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Хас В.-Лазић М.
КД: Ковачић Д.
3 - 0
(25:17, 25:18, 25:18)
(75 : 53)
СЛАВИЈА - Нови Сад
03/04/2021 18:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
1006 СТАР - Нови Сад
Дивијачки М.-Угарковић Ј.
Д: Хардомеља В.
0 - 3
(25:27, 25:27, 21:25)
(71 : 79)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
04/04/2021 17:45
Петроварадин, Хала спортова
1007 ФУТОГ - Футог
Каран М.-Пантић Б.
КД: Милаковић Ј.
3 - 1
(25:23, 26:24, 24:26, 25:19)
(100 : 92)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
07/04/2021 21:00
Футог, Хала спортова
1008 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Јовановић М.-Тришић С.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(17:25, 18:25, 18:25)
(53 : 75)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
03/04/2021 12:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
1009 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Чодановић Н.-Јокић Ј.
КД: Ђуричин А.
3 - 1
(25:18, 25:21, 18:25, 26:24)
(94 : 88)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
03/04/2021 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић

19. коло    

1010 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Угарковић Ј.-Танчић Т.
КД: Анђелковић В.
3 - 0
(25:14, 25:12, 25:15)
(75 : 41)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
10/04/2021 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
1011 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Чодановић Н.-Зељуг М.
КД: Јањевић Д.
0 - 3
(19:25, 19:25, 16:25)
(54 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
10/04/2021 17:00
Панчево, ОШ Јован Ј.Змај
1012 СЛАВИЈА - Нови Сад
Салчај Н.-Драгашевић В.
КД: Витасовић Г.
3 - 0
(25:19, 25:20, 25:15)
(75 : 54)
СТАР - Нови Сад
10/04/2021 18:15
Петроварадин, Хала спортова
1013 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Томашевић М.-Дивијачки М.
Д: Хардомеља В.
1 - 3
(25:17, 19:25, 9:25, 21:25)
(74 : 92)
ФУТОГ - Футог
10/04/2021 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1014 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Каран М.-Давидовић И.
КД: Милаковић Ј.
2 - 3
(19:25, 25:22, 23:25, 25:23, 9:15)
(101 : 110)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
10/04/2021 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1015 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Пантић Б.-Танасковић С.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:12, 25:15, 25:20)
(75 : 47)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
15/04/2021 20:45
Футог, Хала спортова

20. коло    

1016 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Ђурић Н.-Давидовић И.
КД: Ћурић Б.
1 - 3
(25:23, 21:25, 17:25, 19:25)
(82 : 98)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
18/04/2021 12:15
Петроварадин, Хала спортова
1017 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Каран М.-Угарковић Ј.
Д: Милојевић В.
3 - 0
(25:22, 25:19, 25:16)
(75 : 57)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
18/04/2021 17:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
1018 СТАР - Нови Сад
Маринковић И.-Миловац Д.
КД: Ђуричин А.
2 - 3
(19:25, 7:25, 26:24, 25:19, 10:15)
(87 : 108)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
17/04/2021 18:00
Петроварадин, Хала спортова
1019 ФУТОГ - Футог
Пантић Б.-Салај Н.
КД: Анђелковић В.
2 - 3
(25:19, 26:24, 21:25, 14:25, 14:16)
(100 : 109)
СЛАВИЈА - Нови Сад
17/04/2021 17:00
Футог, Хала спортова
1020 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
Субић Т.-Лончар А.
Д: Поповић М.
3 - 1
(25:23, 16:25, 25:22, 25:20)
(91 : 90)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
17/04/2021 19:30
Сомбор, ХС Соколски дом
1021 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Тришић С.-Јовановић М.
КД: Шибул М.
0 - 3
(12:25, 12:25, 23:25)
(47 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
17/04/2021 14:30
Зрењанин, СХ Кристална дворана

21. коло    

1022 БАГЉАШ 023 - Зрењанин
Лончар А.-Угарковић Ј.
КД: Шибул М.
0 - 3
(13:25, 21:25, 14:25)
(48 : 75)
ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
25/04/2021 18:00
Зрењанин, СХ Кристална дворана
1023 НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
Чодановић Н.-Јокић Ј.
КД: Милаковић Ј.
0 - 3
(17:25, 16:25, 23:25)
(56 : 75)
СРЕМ 2 - Сремска Митровица
24/04/2021 18:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
1024 ФУТОГ ВЕСТ - Футог
Дивијачки М.-Танчић Т.
КД: Витасовић Г.
3 - 0
(25:18, 25:15, 25:19)
(75 : 52)
СТАР - Нови Сад
24/04/2021 17:00
Футог, Хала спортова
1025 ОДБОЈКА 013 - Панчево
Гавровски Д.-Шаш А.
КД: Јањевић Д.
3 - 0
(25:21, 25:19, 25:6)
(75 : 46)
ФУТОГ - Футог
27/04/2021 19:30
Банатско Ново Село, Хала спортова
1026 СЛАВИЈА - Нови Сад
Томашевић М.-Пантић Б.
КД: Ћурић Б.
1 - 3
(20:25, 14:25, 25:15, 18:25)
(77 : 90)
ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
25/04/2021 18:00
Петроварадин, Хала спортова
1027 ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
Драгашевић В.-Салај Н.
Д: Милојевић В.
3 - 2
(25:16, 22:25, 25:23, 19:25, 17:15)
(108 : 104)
ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
24/04/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар

22. коло    

1028 ШТРАНД ВОЛЕЈ - Нови Сад
Пантић Б.-Дивијачки М.
КД: Витасовић Г.
0 - 3
(19:25, 25:27, 20:25)
(64 : 77)
ПАРТИЗАН - Сремски Карловци
26/04/2021 21:00
Сремски Карловци, ОШ 23.Октобар
1029 СРЕМ 2 - Сремска Митровица
Маринковић И.-Пантић Б.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:11, 25:15, 25:15)
(75 : 41)
БАГЉАШ 023 - Зрењанин
29/04/2021 19:00
Сремска Митровица, Митровачка гимназија
1030 СТАР - Нови Сад
Зељуг М.-Чодановић Н.
КД: Јањевић Д.
0 - 3
(17:25, 17:25, 20:25)
(54 : 75)
НС ВОЛЕЈ ТИМ - Нови Сад
29/04/2021 20:00
Нови Сад, ОШ Јован Поповић
1031 ФУТОГ - Футог
Јовановић В.-Угарковић Ј.
КД: Ђуричин А.
2 - 3
(25:22, 19:25, 25:19, 21:25, 10:15)
(100 : 106)
ФУТОГ ВЕСТ - Футог
29/04/2021 20:45
Футог, Хала спортова
1032 ВОЛЕЈСТАРС - Кљајићево
 
0 - 3
(8:25, 17:25, 23:25)
(48 : 75)
ОДБОЈКА 013 - Панчево
Сомбор, ХС Мостонга
1033 ЛАВОВИ 07 - Нови Сад
Танасковић С.-Давидовић И.
КД: Анђелковић В.
1 - 3
(25:16, 22:25, 19:25, 22:25)
(88 : 91)
СЛАВИЈА - Нови Сад
28/04/2021 18:00
Петроварадин, Хала спортова