Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениори

Друга Републичка лига "СЕВЕР" - сениори


1. коло    

1051 КИКИНДА - Кикинда
Тришић С.-Јовановић М.
Д/К: Шибул М.
3 - 0
(26:24, 25:18, 25:18)
(76 : 60)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
05/10/2020 21:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
1052 ПАРТИЗАН - Бач
Лончар А.-Мартић И.
Д: Антонић С.
0 - 3
(22:25, 15:25, 20:25)
(57 : 75)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
03/10/2020 19:00
Бач, ХС Тврђава
1053 СОМБОР - Сомбор
Танасковић С.-Каран М.
Д: Поповић М.
0 - 3
(15:25, 23:25, 17:25)
(55 : 75)
КУЛПИН - Кулпин
03/10/2020 15:30
Сомбор, ХС Мостонга
1054 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Маринковић И.-Миловац Д.
Д/К: Ковачић З.
3 - 1
(25:14, 25:19, 18:25, 25:17)
(93 : 75)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
03/10/2020 18:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
1055 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Ђурић Н.-Танчић Т.
Д: Антонић С.
0 - 3
(17:25, 16:25, 18:25)
(51 : 75)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
04/10/2020 18:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1056 ВЕСТ - Шид
Јовановић В.-Пантић Б.
Д: Хорват К.
3 - 0
(25:19, 25:17, 25:20)
(75 : 56)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
04/10/2020 17:00
Шид, Хала спортова

2. коло    

1057 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Мартић И.-Томашевић М.
КД: Витасовић Г.
1 - 3
(21:25, 11:25, 25:13, 15:25)
(72 : 88)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
10/10/2020 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1058 ВЕСТ - Шид
Маринковић И.-Миловац Д.
Д: Хорват К.
1 - 3
(19:25, 25:14, 20:25, 21:25)
(85 : 89)
КИКИНДА - Кикинда
10/10/2020 18:00
Шид, Хала спортова
1059 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Јокић Ј.-Зељуг М.
Д: Хардомеља В.
3 - 1
(25:19, 17:25, 25:16, 25:19)
(92 : 79)
ПАРТИЗАН - Бач
11/10/2020 17:00
Нови Сад, СПЦ Војводина - мала сала
1060 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Димовић В.-Милић М.
КД: Јањевић Д.
3 - 0
(25:15, 25:13, 25:16)
(75 : 44)
СОМБОР - Сомбор
11/10/2020 17:00
Нова Пазова, Хала спортова
1061 КУЛПИН - Кулпин
Пејовић Б.-Стојановић Н.
КД: Милаковић Ј.
3 - 2
(20:25, 25:20, 21:25, 26:24, 15:13)
(107 : 107)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
11/10/2020 17:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1062 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић М.-Лончар А.
Д: Салатић М.
2 - 3
(25:18, 25:17, 17:25, 14:25, 10:15)
(91 : 100)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
11/10/2020 20:00
Зрењанин, ХС Медисон

3. коло    

1063 ПАРТИЗАН - Бач
Танасковић С.-Мартић И.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:20, 25:16, 32:30)
(82 : 66)
ВЕСТ - Шид
17/10/2020 18:00
Бач, ХС Тврђава
1064 СОМБОР - Сомбор
Пинтер Д.-Танчић Т.
КД: Анђелковић В.
1 - 3
(19:25, 27:25, 11:25, 20:25)
(77 : 100)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
22/10/2020 20:45
Сомбор, ХС Мостонга
1065 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Ђурђевић Н.-Хас В.
КД: Јањевић Д.
1 - 3
(25:23, 16:25, 19:25, 22:25)
(82 : 98)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
17/10/2020 18:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
1066 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Каран М.-Лончар А.
Д: Хардомеља В.
1 - 3
(21:25, 15:25, 27:25, 21:25)
(84 : 100)
КУЛПИН - Кулпин
17/10/2020 15:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1067 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Салај Н.-Томашевић М.
КД: Милаковић Ј.
3 - 1
(25:27, 25:23, 25:19, 27:25)
(102 : 94)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
18/10/2020 15:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1068 КИКИНДА - Кикинда
Мастиловић Г.-Драгашевић В.
КД: Шибул М.
3 - 1
(25:23, 20:25, 27:25, 25:22)
(97 : 95)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
18/10/2020 16:00
Кикинда, ХС Језеро

4. коло    

1069 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Танасковић С.-Дивијачки М.
КД: Анђелковић В.
3 - 2
(25:23, 20:25, 15:25, 25:12, 15:12)
(100 : 97)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
24/10/2020 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1070 ВЕСТ - Шид
Мартић И.-Јовановић В.
Д: Хардомеља В.
3 - 1
(25:21, 26:28, 25:18, 25:18)
(101 : 85)
СОМБОР - Сомбор
25/10/2020 18:00
Шид, Хала спортова
1071 КИКИНДА - Кикинда
Томашевић М.-Миоч А.
КД: Шибул М.
0 - 3
(21:25, 16:25, 20:25)
(57 : 75)
ПАРТИЗАН - Бач
25/10/2020 17:00
Кикинда, ХС Језеро
1072 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Јовановић М.-Каран М.
КД: Витасовић Г.
3 - 0
(25:17, 25:18, 25:16)
(75 : 51)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
25/10/2020 17:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1073 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Зељуг М.-Јокић Ј.
КД: Јањевић Д.
3 - 1
(25:16, 25:23, 23:25, 25:19)
(98 : 83)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
25/10/2020 17:00
Нова Пазова, Хала спортова
1074 КУЛПИН - Кулпин
Димовић В.-Мирков М.
КД: Јањевић Д.
3 - 0
(25:21, 25:20, 25:18)
(75 : 59)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
24/10/2020 19:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски

5. коло    

1075 ПАРТИЗАН - Бач
Томашевић М.-Дубљевић М.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:22, 25:12, 25:22)
(75 : 56)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
31/10/2020 18:00
Бач, ХС Тврђава
1076 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Лазић М.-Нешковић С.
КД: Ковачић З.
3 - 1
(25:21, 23:25, 28:26, 25:17)
(101 : 89)
ВЕСТ - Шид
31/10/2020 17:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
1077 СОМБОР - Сомбор
Дивијачки М.-Јовановић В.
Д: Поповић М.
0 - 3
(17:25, 24:26, 22:25)
(63 : 76)
КИКИНДА - Кикинда
01/11/2020 17:00
Сомбор, ХС Мостонга
1078 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Лончар А.-Салај Н.
КД: Милаковић Ј.
2 - 3
(25:23, 15:25, 25:20, 17:25, 10:15)
(92 : 108)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
25/10/2020 21:15
Нови Сад, СПЦ Војводина - велика сала
1079 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Ђурић Н.-Танасковић С.
КД: Витасовић Г.
1 - 3
(25:20, 16:25, 23:25, 16:25)
(80 : 95)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
01/11/2020 14:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1080 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Милић М.-Јовановић М.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(22:25, 21:25, 13:25)
(56 : 75)
КУЛПИН - Кулпин
03/11/2020 20:15
Зрењанин, ХС Медисон

6. коло    

1081 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Маринковић И.-Миловац Д.
Д: Антонић С.
1 - 3
(25:23, 16:25, 19:25, 17:25)
(77 : 98)
КУЛПИН - Кулпин
07/11/2020 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1082 ВЕСТ - Шид
Пејовић Б.-Петровић Л.
КД: Шибул М.
0 - 3
(32:34, 18:25, 15:25)
(65 : 84)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
07/11/2020 18:00
Шид, Хала спортова
1083 КИКИНДА - Кикинда
Драгашевић В.-Танасковић С.
КД: Шибул М.
3 - 1
(25:18, 16:25, 25:17, 25:21)
(91 : 81)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
08/11/2020 16:00
Кикинда, ХС Језеро
1084 ПАРТИЗАН - Бач
Мартић И.-Каран М.
Д: Хорват К.
3 - 0
(25:19, 25:23, 25:13)
(75 : 55)
СОМБОР - Сомбор
07/11/2020 18:00
Бач, ХС Тврђава
1085 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
 
3 - 1
(25:21, 25:16, 26:28, 25:20)
(101 : 85)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Нови Сад, СПЦ Војводина
1086 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Нешковић С.-Ђурђевић Н.
КД: Анђелковић В.
3 - 1
(25:18, 25:18, 19:25, 25:19)
(94 : 80)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
07/11/2020 20:00
Нова Пазова, Хала спортова

7. коло    

1087 СОМБОР - Сомбор
Пинтер Д.-Ђурић Н.
КД: Анђелковић В.
0 - 3
(15:25, 19:25, 21:25)
(55 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
14/11/2020 18:00
Сомбор, ХС Мостонга
1088 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Ђурђевић Н.-Нешковић С.
КД: Витасовић Г.
3 - 2
(25:15, 15:25, 17:25, 25:21, 15:11)
(97 : 97)
ВЕСТ - Шид
15/11/2020 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1089 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Петровић Л.-Пејовић Б.
Д: Хардомеља В.
1 - 3
(23:25, 21:25, 25:13, 26:28)
(95 : 91)
КИКИНДА - Кикинда
14/11/2020 16:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1090 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Шаш А.-Зељуг М.
КД: Ковачић З.
1 - 3
(25:12, 22:25, 22:25, 23:25)
(92 : 87)
ПАРТИЗАН - Бач
14/11/2020 17:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
1091 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић М.-Томашевић М.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(17:25, 18:25, 15:25)
(50 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
14/11/2020 17:00
Зрењанин, ХС Медисон
1092 КУЛПИН - Кулпин
Каран М.-Лончар А.
КД: Шибул М.
3 - 2
(25:12, 19:25, 23:25, 25:22, 15:8)
(107 : 92)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
14/11/2020 16:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски

8. коло    

1093 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Гавровски Д.-Чодановић Н.
КД: Витасовић Г.
2 - 3
(21:25, 27:25, 25:19, 16:25, 19:21)
(108 : 115)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1094 ВЕСТ - Шид
Дивијачки Ма.-Субић Т.
Д: Хорват К.
1 - 3
(23:25, 25:22, 12:25, 18:25)
(78 : 97)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Шид, Хала спортова
1095 КИКИНДА - Кикинда
Танасковић С.-Драгашевић В.
КД: Шибул М.
3 - 2
(17:25, 22:25, 25:15, 25:18, 15:9)
(104 : 92)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
22/11/2020 15:00
Кикинда, ХС Језеро
1096 ПАРТИЗАН - Бач
Петровић Л.-Пејовић Б.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:23, 25:16, 25:23)
(75 : 62)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
22/11/2020 18:00
Бач, ХС Тврђава
1097 СОМБОР - Сомбор
Ђурић Н.-Танчић Т.
Д: Поповић М.
0 - 3
(19:25, 11:25, 15:25)
(45 : 75)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
28/01/2021 16:45
Сомбор, ХС Партизан
1098 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Јокић Ј.-Зељуг М.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:21, 25:21, 25:23)
(75 : 65)
КУЛПИН - Кулпин
29/11/2020 21:20
Нови Сад, СПЦ Војводина

9. коло    

1099 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Лазић М.-Нешковић С.
0 - 3
(22:25, 11:25, 23:25)
(56 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
30/01/2021 18:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
1100 КУЛПИН - Кулпин
Давидовић И.-Јовановић В.
3 - 0
(25:16, 25:16, 27:25)
(77 : 57)
ВЕСТ - Шид
31/01/2021 17:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1101 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Тришић С.-Јовановић М.
2 - 3
(17:25, 23:25, 25:22, 25:20, 7:15)
(97 : 107)
КИКИНДА - Кикинда
30/01/2021 12:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
1102 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дивијачки М.-Дубљевић М.
3 - 2
(26:24, 12:25, 25:19, 15:25, 15:13)
(93 : 106)
ПАРТИЗАН - Бач
30/01/2021 13:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1103 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Каран М.-Танасковић С.
3 - 0
(25:18, 25:20, 25:18)
(75 : 56)
СОМБОР - Сомбор
30/01/2021 18:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1104 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Милић М.-Мирков М.
0 - 3
(15:25, 22:25, 17:25)
(54 : 75)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
31/01/2021 18:00
Нова Пазова, Хала спортова

10. коло    

1105 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Јокић Ј.-Дивијачки М.
КД: Милаковић Ј.
1 - 3
(20:25, 25:23, 21:25, 17:25)
(83 : 98)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
11/02/2021 21:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1106 ВЕСТ - Шид
Миловац Д.-Маринковић И.
КД: Танасковић Г.
1 - 3
(22:25, 19:25, 25:20, 16:25)
(82 : 95)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
06/02/2021 15:00
Шид, Хала спортова
1107 КИКИНДА - Кикинда
Јовановић В.-Стојановић Н.
Д: Антонић С.
0 - 3
(21:25, 21:25, 12:25)
(54 : 75)
КУЛПИН - Кулпин
07/02/2021 16:00
Кикинда, ХС Језеро
1108 ПАРТИЗАН - Бач
Каран М.-Салај Н.
КД: Милаковић Ј.
3 - 0
(26:24, 25:19, 25:16)
(76 : 59)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
06/02/2021 18:00
Бач, ХС Тврђава
1109 СОМБОР - Сомбор
Танчић Т.-Ђурић Н.
КД: Анђелковић В.
1 - 3
(25:22, 18:25, 19:25, 18:25)
(80 : 97)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
06/02/2021 18:15
Сомбор, ХС Партизан
1110 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Лазић М.-Нешковић С.
КД: Ковачић З.
3 - 1
(25:19, 25:23, 23:25, 25:16)
(98 : 83)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
06/02/2021 18:00
Сремска Митровица, ХС Пинки

11. коло    

1111 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Танасковић С.-Каран М.
КД: Милаковић Ј.
0 - 3
(23:25, 30:32, 20:25)
(73 : 82)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
13/02/2021 18:00
Гложан, ОШ Јожеф Марчок Драгутин
1112 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Салај Н.-Лончар А.
Д: Хардомеља В.
3 - 0
(25:18, 25:14, 25:18)
(75 : 50)
ВЕСТ - Шид
13/02/2021 14:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
1113 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Димовић В.-Милић М.
КД: Шибул М.
3 - 2
(20:25, 25:21, 25:18, 19:25, 15:12)
(104 : 101)
КИКИНДА - Кикинда
11/02/2021 21:00
Кикинда, ХС Језеро
1114 КУЛПИН - Кулпин
Пејовић Б.-Петровић Л.
Д: Поповић М.
3 - 0
(25:14, 25:22, 25:20)
(75 : 56)
ПАРТИЗАН - Бач
17/02/2021 20:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1115 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Томашевић М.-Јовановић М.
КД: Ћурић Б.
3 - 0
(27:25, 25:20, 25:21)
(77 : 66)
СОМБОР - Сомбор
14/02/2021 17:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
1116 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Давидовић И.-Драгашевић В.
КД: Ђуричин А.
3 - 1
(17:25, 25:21, 25:13, 25:18)
(92 : 77)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
13/02/2021 12:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

12. коло    

1117 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
 
3 - 0
(25:22, 25:21, 25:20)
(75 : 63)
КИКИНДА - Кикинда
Нови Сад, СПЦ Војводина
1118 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Милић М.-Мирков М.
КД: Пеурача Д.
2 - 3
(25:16, 25:17, 16:25, 19:25, 9:15)
(94 : 98)
ПАРТИЗАН - Бач
21/02/2021 20:00
Нова Пазова, Хала спортова
1119 КУЛПИН - Кулпин
Давидовић И.-Дубљевић М.
КД: Витасовић Г.
3 - 0
(25:19, 25:22, 25:18)
(75 : 59)
СОМБОР - Сомбор
21/02/2021 19:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1120 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић М.-Салај Н.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(19:25, 21:25, 12:25)
(52 : 75)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
20/02/2021 20:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић
1121 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Нешковић С.-Ђурђевић Н.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:19, 25:16, 25:23)
(75 : 58)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
20/02/2021 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1122 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Маринковић И.-Мастиловић Г.
Д: Хардомеља В.
3 - 1
(25:13, 32:34, 25:20, 25:21)
(107 : 88)
ВЕСТ - Шид
21/02/2021 17:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар

13. коло    

1123 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дивијачки М.-Давидовић И.
Д: Салатић М.
1 - 3
(17:25, 25:19, 17:25, 20:25)
(79 : 94)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
28/02/2021 17:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
1124 КИКИНДА - Кикинда
Субић Т.-Салај Н.
КД: Шибул М.
3 - 0
(25:19, 25:23, 25:14)
(75 : 56)
ВЕСТ - Шид
27/02/2021 19:00
Кикинда, ХС Језеро
1125 ПАРТИЗАН - Бач
Мартић И.-Пејовић Б.
Д: Хардомеља В.
3 - 0
(25:20, 25:16, 25:19)
(75 : 55)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Бач, ХС Тврђава
1126 СОМБОР - Сомбор
Пинтер Д.-Ђурић Н.
Д: Поповић М.
2 - 3
(29:27, 25:21, 23:25, 20:25, 13:15)
(110 : 113)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
27/02/2021 19:00
Сомбор, ХС Партизан
1127 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Ђурђевић Н.-Хас В.
КД: Ковачић З.
3 - 1
(25:20, 23:25, 25:20, 25:16)
(98 : 81)
КУЛПИН - Кулпин
28/02/2021 18:00
Сремска Митровица, Гимназија
1128 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Томашевић М.-Драгашевић В.
КД: Ђуричин А.
3 - 1
(25:21, 18:25, 25:23, 25:19)
(93 : 88)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/02/2021 17:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак

14. коло    

1129 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Гавровски Д.-Чодановић Н.
КД: Милаковић Ј.
3 - 1
(21:25, 26:24, 27:25, 25:21)
(99 : 95)
КИКИНДА - Кикинда
06/03/2021 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1130 ВЕСТ - Шид
Дубљевић М.-Драгашевић В.
КД: Ковачић З.
0 - 3
(20:25, 23:25, 27:29)
(70 : 79)
ПАРТИЗАН - Бач
06/03/2021 16:00
Шид, Хала спортова
1131 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Миловац Д.-Танасковић С.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:19, 25:23, 25:17)
(75 : 59)
СОМБОР - Сомбор
31/03/2021 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1132 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Зељуг М.-Јокић Ј.
Д: Антонић С.
0 - 3
(16:25, 22:25, 22:25)
(60 : 75)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
06/03/2021 20:00
Нова Пазова, Хала спортова
1133 КУЛПИН - Кулпин
Угарковић Ј.-Јовановић В.
КД: Витасовић Г.
3 - 2
(25:22, 19:25, 22:25, 25:18, 15:7)
(106 : 97)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
06/03/2021 17:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1134 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић М.-Томашевић М.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(18:25, 15:25, 27:29)
(60 : 79)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
06/03/2021 14:00
Равни Тополовац, ОШ Алекса Шантић

15. коло    

1135 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Зељуг М.-Јокић Ј.
КД: Ћурић Б.
0 - 3
(21:25, 16:25, 13:25)
(50 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
13/03/2021 14:30
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
1136 СОМБОР - Сомбор
Мастиловић Г.-Лончар А.
Д: Поповић М.
3 - 1
(25:23, 25:15, 21:25, 28:26)
(99 : 89)
ВЕСТ - Шид
14/03/2021 16:00
Сомбор, ХС Мостонга
1137 ПАРТИЗАН - Бач
Пејовић Б.-Петровић Л.
КД: Танасковић Г.
0 - 3
(15:25, 23:25, 20:25)
(58 : 75)
КИКИНДА - Кикинда
13/03/2021 18:00
Бач, ХС Тврђава
1138 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Лазић Н.-Нешковић С.
КД: Ковачић З.
3 - 1
(25:23, 23:25, 25:23, 25:17)
(98 : 88)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
24/03/2021 19:00
Сремска Митровица, Гимназија
1139 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Субић Т.-Мартић И.
КД: Ђуричин А.
3 - 1
(25:20, 16:25, 25:18, 25:21)
(91 : 84)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
14/03/2021 17:30
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1140 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Јовановић В.-Салај Н.
КД: Анђелковић В.
1 - 3
(20:25, 22:25, 25:20, 14:25)
(81 : 95)
КУЛПИН - Кулпин
13/03/2021 18:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

16. коло    

1141 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Маринковић И.-Танасковић С.
КД: Ђуричић А.
3 - 2
(27:29, 21:25, 25:21, 25:23, 15:13)
(113 : 111)
ПАРТИЗАН - Бач
21/03/2021 20:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1142 ВЕСТ - Шид
Салај Н.-Томашевић М.
КД: Ђуричин А.
0 - 3
(11:25, 11:25, 10:25)
(32 : 75)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
20/03/2021 17:00
Шид, Хала спортова
1143 КИКИНДА - Кикинда
Драгашевић В.-Давидовић И.
КД: Шибул М.
3 - 0
(25:16, 25:13, 25:20)
(75 : 49)
СОМБОР - Сомбор
20/03/2021 17:00
Кикинда, ХС Језеро
1144 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Лазић М.-Нешковић С.
КД: Витасовић Г.
3 - 0
(25:17, 26:24, 25:16)
(76 : 57)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
18/03/2021 20:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
1145 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Димовић В.-Зељуг М.
КД: Балинт Р.
3 - 1
(22:25, 25:21, 25:23, 25:22)
(97 : 91)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
20/03/2021 20:00
Нова Пазова, Хала спортова
1146 КУЛПИН - Кулпин
Угарковић Ј.-Мартић И.
КД: Милаковић Ј.
3 - 0
(25:15, 25:19, 25:15)
(75 : 49)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
20/03/2021 17:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски

17. коло    

1147 КУЛПИН - Кулпин
Давидовић И.-Дубљевић М.
КД: Анђелковић В.
3 - 1
(19:25, 28:26, 25:12, 25:21)
(97 : 84)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
27/03/2021 17:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1148 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Угарковић Ј.-Лончар А.
КД: Милаковић Ј.
3 - 0
(25:15, 25:10, 27:25)
(77 : 50)
ВЕСТ - Шид
28/03/2021 17:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1149 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
Нешковић С.-Лазић Н.
КД: Ковачић З.
1 - 3
(23:25, 25:14, 19:25, 21:25)
(88 : 89)
КИКИНДА - Кикинда
27/03/2021 18:00
Сремска Митровица, ХС Пинки
1150 СОМБОР - Сомбор
Драгашевић В.-Мастиловић Г.
Д: Поповић М.
1 - 3
(18:25, 13:25, 25:14, 11:25)
(67 : 89)
ПАРТИЗАН - Бач
27/03/2021 20:00
Сомбор, ХС Мостонга
1151 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Дивијачки М.-Јовановић В.
Д: Хардомеља В.
2 - 3
(23:25, 25:20, 23:25, 25:22, 10:15)
(106 : 107)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
28/03/2021 16:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
1152 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Салај Н.-Каран М.
КД: Ћурић Б.
3 - 2
(25:16, 27:25, 17:25, 23:25, 15:11)
(107 : 102)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
28/03/2021 20:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана

18. коло    

1153 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Мастиловић Г.-Танасковић С.
КД: Витасовић Г.
3 - 1
(25:21, 26:24, 23:25, 25:19)
(99 : 89)
СОМБОР - Сомбор
03/04/2021 18:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1154 ВЕСТ - Шид
Челебић И.-Дубљевић М.
Д: Хардомеља В.
1 - 3
(19:25, 25:14, 27:29, 22:25)
(93 : 93)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
03/04/2021 15:00
Шид, Хала спортова
1155 КИКИНДА - Кикинда
Давидовић И.-Јовановић В.
КД: Анђелковић В.
3 - 1
(26:24, 23:25, 25:20, 25:17)
(99 : 86)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
03/04/2021 17:00
Кикинда, ХС Језеро
1156 ПАРТИЗАН - Бач
Салај Н.-Лончар А.
Д: Антонић С.
3 - 0
(27:25, 25:19, 25:14)
(77 : 58)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
03/04/2021 19:00
Бач, ХС Тврђава
1157 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Субић Т.-Пејовић Б.
Д: Поповић М.
3 - 2
(23:25, 25:17, 23:25, 25:20, 15:10)
(111 : 97)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
03/04/2021 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1158 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Јелисавац Ј.-Коларевић М.
КД: Савановић Н.
2 - 3
(25:22, 21:25, 19:25, 25:18, 10:15)
(100 : 105)
КУЛПИН - Кулпин
03/04/2021 17:00
Нова Пазова, Хала спортова

19. коло    

1159 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Димовић В.-Милић М.
КД: Савановић Н.
0 - 3
(21:25, 23:25, 23:25)
(67 : 75)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
11/04/2021 20:00
Нова Пазова, Хала спортова
1160 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Јовановић М.-Тришић С.
Ћурић Б.
3 - 0
(25:15, 25:20, 25:16)
(75 : 51)
ВЕСТ - Шид
11/04/2021 20:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
1161 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Субић Т.-Јовановић В.
КД: Ђуричин А.
3 - 1
(25:18, 26:24, 21:25, 25:19)
(97 : 86)
КИКИНДА - Кикинда
10/04/2021 20:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1162 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Лончар А.-Мартић И.
Д: Поповић М.
1 - 3
(23:25, 24:26, 25:22, 23:25)
(95 : 98)
ПАРТИЗАН - Бач
11/04/2021 17:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак
1163 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
3 - 0
(25:14, 25:14, 25:13)
(75 : 41)
СОМБОР - Сомбор
Сремска Митровица, ХС Пинки
1164 КУЛПИН - Кулпин
Пејовић Б.-Петровић Л.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:20, 25:22, 25:19)
(75 : 61)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
11/04/2021 18:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски

20. коло    

1165 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Пејовић Б.-Стојановић Н.
КД: Милаковић Ј.
2 - 3
(20:25, 12:25, 25:21, 25:17, 11:15)
(93 : 103)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
17/04/2021 19:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1166 ВЕСТ - Шид
Мартић И.-Баришић И.
КД: Ковачић З.
0 - 3
(27:29, 18:25, 21:25)
(66 : 79)
КУЛПИН - Кулпин
17/04/2021 17:00
Шид, Хала спортова
1167 КИКИНДА - Кикинда
Угарковић Ј.-Јовановић В.
КД: Шибул М.
3 - 2
(14:25, 25:27, 25:19, 25:18, 15:11)
(104 : 100)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
18/04/2021 16:00
Кикинда, ХС Језеро
1168 ПАРТИЗАН - Бач
Дивијачки М.-Танасковић С.
КД: Витасовић Г.
3 - 1
(25:14, 30:32, 25:22, 25:17)
(105 : 85)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
17/04/2021 19:00
Бач, ХС Тврђава
1169 СОМБОР - Сомбор
Лончар А.-Субић Т.
Д: Поповић М.
1 - 3
(25:17, 13:25, 22:25, 21:25)
(81 : 92)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
17/04/2021 19:30
Сомбор, ХС Соколски дом
1170 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Димовић В.-Милић М.
Д: Антонић С.
3 - 0
(25:16, 25:18, 25:17)
(75 : 51)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
14/04/2021 21:00
Нови Сад, СПЦ Војводина

21. коло    

1171 ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
Хас В.-Петровић И.
КД: Ђуричин А.
3 - 0
(25:17, 25:15, 25:15)
(75 : 47)
СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
22/04/2021 18:00
Нови Сад, СПЦ Војводина
1172 МЛАДОСТ - Нова Пазова
Зељуг М.-Коларевић М.
КД: Ковачић З.
3 - 0
(25:15, 25:17, 25:18)
(75 : 50)
ВЕСТ - Шид
25/04/2021 17:00
Нова Пазова, Хала спортова
1173 КУЛПИН - Кулпин
Стојановић Н.-Баришић И.
КД: Анђелковић В.
3 - 0
(25:18, 25:21, 25:22)
(75 : 61)
КИКИНДА - Кикинда
24/04/2021 17:00
Кулпин, ОШ Јан А. Коменски
1174 ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
Угарковић Ј.-Лончар А.
КД: Шибул М.
1 - 3
(23:25, 25:21, 9:25, 21:25)
(78 : 96)
ПАРТИЗАН - Бач
25/04/2021 15:00
Зрењанин, ХС Kристална Дворана
1175 ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Каран М.-Мартић И.
Д: Хардомеља В.
3 - 2
(19:25, 25:14, 24:26, 31:29, 15:12)
(114 : 106)
СОМБОР - Сомбор
23/04/2021 17:30
Нови Сад, СПЦ Војводина
1176 МЛАДОСТ - Бачки Петровац
Јовановић В.-Давидовић И.
Д: Антонић С.
2 - 3
(19:25, 25:22, 20:25, 25:20, 7:15)
(96 : 107)
СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
25/04/2021 18:00
Бачки Петровац, ОШ Јан Чајак

22. коло    

1177 СТРАЖИЛОВО - Сремски Карловци
Ђурић Н.-Субић Т.
КД: Витасовић Г.
3 - 1
(25:23, 25:18, 20:25, 25:18)
(95 : 84)
МЛАДОСТ - Бачки Петровац
29/04/2021 21:00
Сремски Карловци, ОШ 23 Октобар
1178 ВЕСТ - Шид
Драгашевић В.-Салај Н.
Д: Хардомеља В.
3 - 2
(11:25, 26:24, 25:21, 11:25, 15:13)
(88 : 108)
ВОЈВОДИНА НС СЕМЕ 1 - Нови Сад
28/04/2021 18:00
Шид, Хала спортова
1179 КИКИНДА - Кикинда
Јелисавац Ј.-Јокић Ј.
КД: Савановић Н.
3 - 0
(25:22, 25:16, 25:23)
(75 : 61)
МЛАДОСТ - Нова Пазова
27/04/2021 21:00
Нова Пазова, Хала спортова
1180 ПАРТИЗАН - Бач
Баришић И.-Стојановић Н.
КД: Милаковић Ј.
3 - 1
(25:21, 21:25, 25:22, 25:21)
(96 : 89)
КУЛПИН - Кулпин
29/04/2021 17:00
Кулпин, ОШ Јан А.Коменски
1181 СОМБОР - Сомбор
Мартић И.-Томашевић М.
Д: Поповић М.
3 - 0
(25:21, 25:23, 25:17)
(75 : 61)
ПРОЛЕТЕР - Зрењанин
28/04/2021 16:30
Сомбор, ХС Соколски дом
1182 СРЕМ ИТОН - Сремска Митровица
 
2 - 3
(26:28, 25:18, 26:24, 23:25, 12:15)
(112 : 110)
ДУНАВ ВОЛЕЈ - Нови Сад
Сремска Митровица, ХС Пинки